Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mitől olyan finom és egyedi...

Mitől olyan finom és egyedi ízű a mozis pattogatott kukorica?

Figyelt kérdés
Otthon próbálkozom ugyanolyat készíteni de sehogy se találom el azt az ízt. Esetleg van valaki aki dolgozott mozi büfében és tudja, hogy konkrétan mi kerül bele?

2023. júl. 26. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
nátrium-glutamát
2023. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Baratnom dolgozott a Corvin moziban regen.Nem volt semmi extra adalek... a gep maga kever jol es allandoan melegen frissen tartja . Ez a titka. Leteznek hazi popcorn gepek, olyanok is amik tenyleg nem dragak. Nekunk van egy kicsi...80 euro volt amazonon. Tök jol mukodik.
2023. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A vaj aromás olajtól
2023. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nátrium-glutamát van itthon. Azzal próbálkoztam. Egész jó de nem tökéletes. Meg igyekszem szerezni vajaromás olajat. Popcorn géppel készítem én is csak valahogy mégse olyan. Nem lesz annyira puha pl.

De köszi a válaszokat!

2023. júl. 27. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Popcorn márkája is lehet olyan vagy kimondottan patogatni való kukoricát venni.

Én a seeberger popcorn szeretem.

2023. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Popcorn ***** válasza:
100%
Szakmai titok 😉😀
2023. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azert csak nem 7 pecsétes titok 😄 ha leírod, megköszönöm.
2023. júl. 28. 00:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd figyeld, amikor a pattogatni való kukoricát a kis fémedénnyel kimeri valahonnan, és egy spatulányi sárga masszát ken a tetejére, mielőtt beleborítja a pattogatógépbe. Na a sárga trutyi, az vaj-aromás, sós kókuszzsír.
2023. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!