Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztök-süttök a forróleveg...

Mit főztök-süttök a forrólevegős fritőzötökben?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam, egy dolgot sikerült eddig benne jól elkészíteni: bolti fagyasztott rántott sajtot. Csak úgy random rákerestem egy ilyen készülékre és ezt írják róla: "8 program: hasábburgonya, szalonna, csirke, homár, steak, muffin, gomba & zöldség, hal".


Hogy lehet ebben csirkét sütni? És halat? Mert amikor próbáltam bolti fagyasztott halrudakat sütni benne, akkor ilyen szottyadt vmi lett belőle (am. nem volt rossz íze).


Nekem soha nem volt fritőzöm, most derengett végre be, hogy ez tulajdonképpen egy fritőz, csak nem olajjal "működik", hanem forró levegővel.



2023. szept. 13. 17:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Teljesen véletlenszerűen kiválasztott oldalt linkelek: [link] , nekem olyan van, mint az első két képen.
2023. szept. 13. 17:24
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sült burgonyát, fasírtott, rántott húst többek között. A sajtott nem szereti valamiért.
2023. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindent. Sult zoldsegeket

Rantott hust, fasirtot

Ha kis mennyiseg kell akkor muffint, kekszet, sutiket.

Fagyott pekarut felmelegitek benne

Csirkecombot is csinaltam mar.

Sima natur csirkemellet is.

Fagyott szeletelt kenyerrt etkezes elott abban melegitsm fsl

2023. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Halrud nem tudom miert nem sikerjlt benne en azt is szoktam. Lehet nem volt bent eleg ideig. De a leiras ugy erti hogy sima folyami vagy tengeri halat. Azt is csinaltam mar
2023. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Ez mind tök jó, csak azt nem értem, hogyan kellene ezeknek a dolgoknak, amiket írtatok, elférniük benne. Mert nekem nagyon kicsi az a rész, ahova alul "rakodni" lehet. Nem vízszintesen férne el benne több dolog, hanem függőlegesen, de függőlegesen hogyan pakoljak bele?


Még ez a csirkecomb kivitelezhető lenne talán (egyszerűen egymásra tenném őket), de mivel lesz jobb a csirke így, mint sütőben megsütve?


A halrudacskák meg nem lettek ropogósak, hanem ilyen puhák lettek kívül-belül (bár ahogy írtam, finomak voltak).

2023. szept. 13. 18:03
 6/16 A kérdező kommentje:

2


Az a baj, hogy amiket te írsz, azokat én egyáltalán nem szeretem és nem is eszem.


3


A sült zöldség jól hangzik, de hogyan csinálod (csináljátok)? Valamivel kibélelitek a belsejét? Vagy ha csak úgy beleönteném a zöldséget, az úgy jó lenne? És egyáltalán: mélyhűtött zöldséget kell beletenni vagy lehet sima, friss zöldség is?

2023. szept. 13. 18:07
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindent.
2023. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7


Teát is?

2023. szept. 13. 19:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra valo hpgy keves dolgot csinalj benne gyorsan es ne kelljen bekapcsolni a sutot.


Sult zoldseget nyersen teszem bele. Nem kell kibelelni. Az a lenyege hogy keringeti a levegot alulrol is es ezaltal minden gyorsabbsn elkeszul

2023. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit szeretsz??


Arra jó nagyon ha egyedul vagy vagy ketten vagytok. Pl mirelit dolgokat megcsinalni idealis ha azt szoktal. Sokkal hamarabb megvan mint sutoben es olaj nelkul es jobb is lesz

2023. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!