Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zöldségpörkölt tapasztalatok?

Zöldségpörkölt tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Milyen zöldségekböl szoktatok pörköltet készíteni és melyiknél mire érdemes odafigyelni, milyen trükköket, füszereket használtok, hogy optimális legyen az étel?

Kérlek, olyanokat nem írjatok, hogy mindenböl lehet készíteni, azzal füszerezed, ami tetszik - ugyanis nem ez érdekel, hanem konkrét ötletek.

Elöre is köszönöm a segítséget.



#zöldség pörkölt
2023. szept. 23. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
borsó
2023. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Pl. babból. Ugyanolyan hagymás alap, mint egyébként, mehet bele zöldpaprika és paradicsom is. Ha szeretitek a csípőset, az is mehet. Valamelyik szakácskönyvben láttam karfiolpörköltet. A gombapörkölt az tuti befutó, de szerintem meg lehet próbálni a cukkinit vagy a padlizsánt is.
2023. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Gomba, borsó és karfiolpörkölt szokott nálam készülni, a fűszerezése pedig mindnek ugyanaz: mint egy sima pörkölt
2023. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Én franciasaláta zöldségkeverékből szoktam.
2023. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat meg ötleteket, szivesen fogadok nem megszokott zöldségekböl készült recepteket is.
2023. szept. 23. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mexikói zöldségkeverékből szoktam.
2023. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gomba vagy borsó másból nem szoktam.Nem igényel különösebb eljárást odafigyelést.
2023. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami szokatlant szeretnél, készítsd el ugyanúgy, ahogy az előttem válaszolók írtak, de paszternákból, és a végén adj hozza egy vagy két felvert tojást és kevergetve pirítsd meg egy kicsit, amíg a tojás meg nem sül.
2023. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a borsó meg gombát preferálom! A gomba szerintem az a zöldség ami leginkább hasonlít a húshoz! Laktat stb...Borsó pörköltet is ettem már vendégségbe ahol teljesen kiváltotta a hús és jól esett laktató volt! De mit én csináltam borsóból az nekem nem jött be! De a gomba az elronthatatlan!
2023. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!