Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egészséges torták...

Milyen egészséges torták tarthatók el akár 3-4 napig, és bírnak ki kb. 3/4 órát hűtés nélkül?

Figyelt kérdés

A lányomnak mindig én szoktam csinálni a szülinapi tortáját. Idén úgy alakul, hogy már előtte egy nappal meg kell csinálnom, és utaztatni is kell. Rendelni nem szeretnék, hűtőtáskám csak kicsi van, és emiatt nem szeretnék most venni.


Cukrot, és finomlisztet nem eszik, általában zablisztet és édesítőszert használok.


Van valakinek valami ötlete, receptje?

Köszönöm, ha valaki tud segíteni.


máj. 3. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Én a helyedben sütnék egy sima piskótát és abba mascarponés krém. Meg mindig jobb mint a vajkrem. Es a helyedben biztos a tortaformaban toltenem meg es azzal egyutt szallitanam es a diszites a helyszinen


Vagy egy sajttorta. Sutos fajta, nem a zselatinos kikeveros. Cukimentes kekszbol az alap. Ha kisult es kihult akkor a formaban szuperul tudod szallitani.

máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Első: komolyan? :D


Egészséges(vagyis inkább diétás) receptet kért a kérdező amit hűtés nélkül lehet hagyni hosszabb időre, erre mascarponés tortát javasolsz? Adott kritériumok alapján az lenne az utolsó..


Kérdező: szerintem keress rá vegán tortareceptekre. A tojás/tej hiánya drasztikusan javitani fog az eltarthatóságán.


Pl egy vegán csokitorta valami savanykás gyümölcsös plusszal.(vérnarancs, gránátalma). 2-3 napig jó, hűtés nélkül is.

máj. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Almás-fahéjas piskóta, kevert márványos süti, kuglóf tésztából torta aszalt gyümölcsökkel, püspökkenyérből torta.
máj. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Med_fet_ati ***** válasza:
82%
#3 plusz egy szavazat a kevert tésztás gyümölcsre, én is mindig azt sütök pl gyerekzsúrra, lehet szállítani, nem esik szét, nem keni össze magát a gyerek...
máj. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
3-4 napot a legtöbb torta kibír hűtőben.Akkor esetleg egy sajttorta, tetejére friss bogyós gyümölcs,az alja mehet zabkekszből.
máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

#1, cukor és finom liszt nélkük kérdéses az a sima piskóta.


Zabpelyhes túrótorta vörösáfonyával: [link] torta

máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dobostorta. Erre lett kitalálva anno.
máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kesz tortalapra otthon keszitett gyumolcstorta
máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Dobos C. József amikor 1884-ben elkészítette a róla elnevezett édességet, célja az volt, hogy olyan tortát készítsen, amely a kor kissé elmaradott hűtési technikái mellett is hosszú ideig fogyasztható és élvezhető marad. "


[link]

máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát cukor meg liszt az van benne. :)
máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!