Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Minek annyi tojas sarga a...

Minek annyi tojas sarga a "Nero"-ba?

Figyelt kérdés

Nem keszitettem meg ilyet soha de meghivnam par baratnomet es meglepnem egy "Nero"-val.


Most kulonosen ezt a renegeteg tojast bevasarolni meg tomegre is sok, az ararol nem is beszelve - mondjuk ez relativ, legtobb recept igy irja.


Szoval a kerdesem az lenne mas nyalanksag, desszerthez viszonyitva igy eszenciaban, izben, allagban mennyire kulonbozik? Koszonom a valaszt!



2023. szept. 27. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már róla, de annyira nem szoktam készíteni.


Régebben csináltam és ismerősöktől hallva én is meglepődtem mennyi tojás kell. Úgy 8 db. Így viszonylag elég lesz, olyan 50 db körül, plusz kell a tojásfehérje is (ők mikulás meg karácsonyra készítik).


Attól a temérdeknyi tojástól meg a mérete tágul és puha lesz.

2023. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Felnézve a kis recept-könyvemet azt írtam még le (mert ezt én írom ami beválik, tapasztalatból).


Konkrétan: 15 deka margarin ráma, úgyszint annyi liszt és annyia porcukor is, 5 db tojássárga, 2 vailia cukor.


Nekem ez bevált, de ez kinek milyen sütője van meg milyen felszerelések. Valakinek ahogy írták 8db kell, nekem jó 5 is.


Neked így olcsóbb is és én nem csalódtam benne. Ettől másabb mint mondjuk egy mezei linzer.

2023. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kora reggel vasaroltam be, szerencsere minden van itthon. Irok ha kesz!
2023. szept. 27. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
süss apró linzert.
2023. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem nagy durranás, mint egy puhább linzer lekvárral a közepén lecsokizva.
2023. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert így szól a recept.
2023. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi hogy omlós. Ha sokallod, suss mast
2023. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!