Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen lehet a pörköltből a...

Milyen lehet a pörköltből a hús megsütve, majd kirántva?

Figyelt kérdés
És az összes többi ilyen kérdést gondoljuk ide még! Milyenek lehetnek ezek a "fölös lépéseket" beiktató kombók? Próbáltatok már ilyesmit?
2023. szept. 27. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Olyat szoktam csinálni hogy megfőzöm a húst levesnek, aztán egy részét utána meggrillezem a sütőben. Pl a hétvégén így volt húsos csontból és csirkecombból leves, aztán a csirkét megcsináltam sült csirkének.
2023. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Mi is megfőzzük sütés, rántás előtt levesben a húst mert jó ízt ad neki és 2 kaja van egyből. Pörköltöt ha apróra van csinálva palacsintába szoktuk tölteni úgy kirántani vagy pörit rakni rakott káposztába/karfiolba
2023. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pörköltből megsütöd már nem bírod panírozni mert szétesik a hús.

Rántott hortobágyi palacsinta még lehet belőle.

2023. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a fasírtot panírozott sült pörkölthúsból.
2023. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 időzítés kérdése :)
2023. szept. 29. 15:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még nem halottam hogy a pörköltöt rántják! Alapból miért kéne egy pörköltöt ami ugye kész még megint megsütni és még rántani is? 3 fázis?
2023. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem muszáj jó pörkölt legyen, inkább csak olyan rántanivaló forma... :D Nyilván elmarhulom már az elején is, kreatív agyakban ez jó indítás lehet további ötleteléshez. Ami persze könnyen lehet, hogy dob három még nagyobb marhaságot, amik úgy egyébként néha szolgálhatnak kicsit megfaragva valami nagyon jó alapjául. Gyakorlatilag ez az egyik legsimább innovatív működés, és még jól is érzi magát az összes résztvevő végig. Kivéve persze az archetipikus végletekig morgó természet, aki a fantáziátlanságát okosnak tűnni akarással kompenzálja, nyilvánvalóan tökéletesen eredménytelenül. Kösz, hogy meghallgattátok a ted talkomat, most folytatnám a füstölt csirkés sajtkrémcsík+random kolbász szeletek fogyasztását kedvenc sült hagymadarabákkal telepakolt kovászos kenyeremen.
2023. okt. 1. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A kreativitás és fantázia közt meg a moslék közt van különbség...Van aki a pörköltöt lekvárral eszi...Volt olyan csöves ismerősöm régen aki a disznónak szánt moslékot ette ami babgulyást és túró gombócot tartalmazott...Mikor mondtam hogy bírod megenni azt mondta ha külön enné akkor ugyan azt enné! Egyre megy utána úgyis(a gyomorba)...Mondom jogos egészségedre!😂
2023. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ökörködés és ízléstelenség közt semmilyen megfelelés nincs. Lényeges különbség kettőnk közt, hogy én a haverodon röhögök, te meg fintorogsz, mint valami igazságok tudója. Szánj egy kis időt a saját életedre, hagyd a szereplést, vagy mondhatnám, a humortalan bohóckodást! Köszi!
2023. okt. 1. 19:50
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Oké! Jó baromkodást, értelmetlenkedést!
2023. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!