Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jön a névnap, a hétvégén...

Jön a névnap, a hétvégén miket sütögetnétek?

Figyelt kérdés

A fűtést már bekapcsoltuk estére és megmarad nappalra is a jó szigetelés miatt. Így a sütő közvetlen mellett én nem akarok megsülni, viszont valami jó finom szuper sütit kéne csinálni.


Hétvégére tettük névnapunkat, és egy nem túl macerás süteményt szeretnék csinálni. Jó az olyan amit nem kell sütni, a hűtőben, viszont sok helyünk, mármint van, csak tele kajával meg egyébben. Nem igazán megoldható a tárolás sem..



2023. szept. 28. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Ami fejembe áramlik most az a muffin, babapiskóta, vaníliás krémű szedres piskóta.


Amúgy Tele a net sütés nélküli süti csodákkal, amik kekszporból, kekszből, babapiskótából készülnek és nem csak szépek, de eszméletlenül finomak is.

2023. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Én nem szeretek annyira sütni, hasonló ötleteim lennének az 1-eshez.


Neten annyiféle app van, sütés nélküliktől kezdve olyanok is, amik kekszporból, kekszből, babapiskótából készülnek egészen kemencésig. Szépek is és marha finomak!


Pl. Telóra van az ún. "TASTY" applikáció. Nekem nagyon bejön nem magyar, de ha tudsz angolul nem gond.


Meg amúgy sem mert videón mutatják hogyan készítsd meg a recepteket is. Innen szoktam válogatni. Van mindenféle, egyszerű is, nem tárolható is ami neked kell.

2023. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a hétnek a melegében meg az előzőekben elővettem a jégkrémtortámat többször is a mélyhűtőből. Ezt a fagyasztóba be lehet nyomni, majd ott alszik ameddig kívánod. Ennyivel letudnám :)
2023. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Raffaello golyo, kokuszgolyo, sutigolyo, tiramisu, sporszelet, poharkremek
2023. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
anyunak most szülinapjára fahéjas csigát készítettem, imádták, de esetleg fake pop, tiramisu, citromvarázs, vagy bármi aminek az alapja babapiskóta, és egy pudingos vagy mascarpones krém
2023. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!