Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek a vendégeimnek?

Mit készítsek a vendégeimnek?

Figyelt kérdés

nemigen tudok főzni, csak egyszerű jöhet szóba sajnos

ők kevés húst esznek, max szárnyast

krumplit, tésztát nem esznek

majonézes salátákat sem

rántott és rakott dolgok sem jók

egyikük cukorbeteg

tudtok segíteni?


2010. okt. 18. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Pfff, kik ezek, valami úri sznobok, hogy semmi nem jó? Én is válogatós vagyok, ne de ennyire azért...

KLérdező, gőzöm nincs, ugyanis ami egyszerű, az általában krumpli vagy tésztafelé. Szóval marad a rizs. MEllé akkor párolt zöldség és pulyka vagy csirkemell párolva, esetleg roston kisütve, hozzá friss zöldségek, esetleg paradicsom vagy görögsaláta, friss jégsaláta. Ezek még nagyjából egyszerűen elkészíthető ételek.

2010. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 manka14 válasza:
0%

nézél a neten jó kajákat,receptel biztos megfogod tudni csinálni,egyépbként...sok szerencsét

pusy

2010. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

padlizsánkrémet esetleg, vagy egy tartalmasabb cézár salátát sajttal, grillezett csirkemell csíkokkal? vagy ha szeretik az ázsiai konyhát, akkor veszel üveges uncle bens öntetet( édes-savanyú a kedvenc nálunk), ahhoz csak rizst kell kifőzni, meg csirke/pulykamellet párolni.

gondolom azért nem esznek krumplit,tésztát és vörös húst, mert cukorbeteg az egyikük, a másikuk pedig szolidarít vele.

desszertnek máktortát? abba kevés cukor kel, és azt is helyettesítheted édesítőszerrel!

2010. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen, a cukor miatt és mellé még próbálnak minél egészségesebben élni. Ők nagyon jó szakácsok, ezért félek. :(((


én annyira béna vagyok, hogy azt se tudom, hogyan kell grillezni egy húst?

2010. okt. 18. 13:25
 5/5 anonim válasza:

rendelj! xD

majd azt mondod hogy te csináltad!!

2010. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!