Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jól bevált francia saláta...

Jól bevált francia saláta receptet írnátok nekem?

Figyelt kérdés
Sose szerettem a majonéz miatt de a hétvégén hidegtál mellé megkóstoltam és nagyon ízlett, jó krémes állagú volt
2023. nov. 2. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
google
2023. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, láttam ott egy pár receptet de nem tudom eldönteni melyik lehet jó, ezért kérdeztem jól bevált receptet.
2023. nov. 2. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Mind jó.
2023. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te egyéni ízlésedtol fufg hogy melyik fog izleni. Es ez csak ugy derul ki ha tobbet kiprpbalsz
2023. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Eredetileg sárgarépa, petrezselyemgyökér, zöldborsó, savanyított uborka, alma kerül bele, az uborka és az alma kivételével megfőzve, de nem túl puhára és kihütve. A borsó kivételével mindent kb ilyen méretüre kell vágni.

Van, aki tesz bele kevés kockára vágott főtt krumplit is, de amikor kitalálták, akkor nem volt szokásban.

Bolti majonézt és legalább 20 %-os tejfölt egyenlö arányban keverj össze, kevés cukorral, citromlével, mustárral, törött borssal ízestítsd. Kicsit intenzívebb ízü legyen, mert a zöldségek sokat bevesznek.

Óvatosan keverd össze a zöldségekkel, és tedd hütöbe.

Ha komplett fogásnak szánod, lehet bele kis kockára vágott főtt húst is beletenni, de alapból nincs benne.

Ehhez kaszinótojást, sonkatekercset szokás eredetileg tálalni.

2023. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. nov. 2. 18:05
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, szabad kérdezni, hogy hol érted azt, amelyik ízlett? Amennyiben ismerősöd vagy rokonod készítette, célszerű tőle elkérni a receptet.


Nekem anyum csinálta valahogy, az sem volt rossz, de egyszer ettem a szomszédnál, aki jó barátunk. O teljesen máshogy készítette és az nekem sokkal jobban ízlett.


Tehát az rajtad múlik, hogy neked melyik fig ízleni.


Például nekem az nem jön be, ami ecetes ízű, inkább az édeskés ízlik.


De tulajdonképpen francia saláta recept érdekel vagy majonéz?


Utóbbit is jobb, ha házilag készíted el, sokkal finomabb, de tényleg tudni kellene, hogy milyen az ízlésed.

2023. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
*hol etted - csak átírta az autocorrect.
2023. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szülinapon voltunk ott q helyi iskola konyhásai készítették a hideg tálakat így sajnos nem tudom elkérni a receptet.
2023. nov. 10. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!