Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fahéjat szórtam véletlenül a...

Fahéjat szórtam véletlenül a bors helyet a rakottkáposztába, mennyire lesz ehetetlen?

Figyelt kérdés
Nem figyeltem mi van a tasakra irva, mert ugyanugy barna csomagolásban van a fahéjas tasak mint a borsos.

2023. nov. 7. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Húha. Szerintem teljesen.
2023. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
A színéből és illatából már készítéskor ki kellett ennek derülnie. Miért nem kóstoltad meg?
2023. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Annak valószínű annyi. A kérdés hogy mennyit tettél mennyibe. Mert pl egy egész tepsibe egy keshegynyi javítható igazi borssal. 😀
2023. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Kóstold meg. A muszakában is van fahéj, mégis finom, csak engedd el az ízbéli elvárásaidat. :)
2023. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nincs
2023. nov. 7. 11:57
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Egy kicsit indiaira sikerült. Szerintem edd meg nyugodtan:)
2023. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen. Ha valamilyen etelhez meg megy is, bar biztos utalom, szeretem fuszer, ez nem az.
2023. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kóstold meg! Egy csomó országban a fahéjat sós, fűszeres ételekhez használják. Csak az általad megszokott ízek miatt inkább édességekhez kapcsolod, de nem csak azokhoz való. Lehet, hogy nem lesz rossz, csak ne a szokásos ízvilágot várd tőle, nyilván. Ha már így alakult, esetleg megpróbálhatod még egyéb fűszerekkel igazítani kicsit az ízét, pl. keletiesebbre, és akkor nem lesz annyira zavaró a fahéj íz sem. :)


Akik itt moslékoznak a válaszokban, azoknál ezekszerint akkor kb. az összes indiai és mediterrán kaja is mehetne a disznóknak. :D Imádom, amikor valakinél ennyire nem létezik semmi más a pörkölt+nokedlin meg a rántotthús+krumplin kívül. :D

2023. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
finom volt.
2023. nov. 7. 12:37
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szuper! És érezted a fahéjat benne?
2023. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!