Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Most fejeztem be a palacsinta...

Most fejeztem be a palacsinta sütés 19:30-kor,mikor lehet a hűtőbe rakni kb?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár amíg meleg, vagy langyos addig nem szabad semmilyen ételt a hűtőbe mert megromlik, de sokáig sem szeretném kint hagyni mert a konyhában 20 fok van.

nov. 15. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem fog megromlani a meleg étel a hűtőben, a hűtőben lévő hidegnek nem tesz jót, ha meleget raksz be.

2. Te érzed, hogy mennyire meleg a palacsinta, szépen ráhelyezed a kezedet, és megállapítod, hogy eléggé kihűlt-e már. Ezt mi innen nem tudjuk 🙂

nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Az 1-es kiegészíteném még annyival, hogy ha most éjjel nem lesz hütöben, akkor sem lesz semmi baja
nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Konyhában 20 fok...? De jól megy...
nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1,5 szobás panellakás.. a nappali nincs elválasztva a konyhától. Bocsánat,hogy 20 fokban vagyok..
nov. 15. 20:56
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
4. Nincs ablak a konyhán? A kinyitott ablak mellé rakod 5 percre és már ki is hült.
nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ablaknyitás jó ötlet, én is úgy szoktam, utána max fél óra és mehet a hűtőbe.
nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem azért nem szabad meleg ételt a hütőbe rakni mert megromlik. Sőt, az lenne a legjobb eltarthatosag es higienia szempontjabol ha rogton hutobe raknad.

Azert nem szabad melegen berakni semmit mert tonkreteheti a hutot ha hirtelen akar tul meleget lehuteni.

Attol fugg hany darab a palacsinta. De ha rateszed a kezed es nem forro akkor mar beteheted.

nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vársz egy órát és elrakod..
nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kint is marad éjszakára nem lesz baja ha reggel kerül hűtőbe, egyébként pár óra után betehető.
nov. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a palacsinta soha nincs hütöben mert Azonal elfogy nagyrésze másik része kibírja reggelig konyhában letakarva úgy is reggelire valaki megeszi.
nov. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!