Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egész csirkét érdemes venni?...

Egész csirkét érdemes venni? Mit szoktatok belőle készíteni?

Figyelt kérdés

2023. nov. 17. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egész sült csirkét hagymás, krumplis ágyáson sütőbe :)

Vagy ha szét tudod szedni akkor lehet két félét is főzni belőle.

Nyakat, lábat, farhátot levesbe( húslevest főzöl belőle)

2 szárnya, 2 melle, 2 alsó +2 felső combját pedig megsütheted sütőbe füszeresen vagy töltötten is vagy kiis ránthatod:) Én ezt a két-három opciót szoktam alkalmazni :)

2023. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha egészben sütöm, töltve, más-más fűszerezéssel. Néha szétszedem, és kiporciózom, a nyakból és farhátból levest főzök, a melléből készítek valamit ami épp jólesik - rántott hús, kínai édes-csípős, szezámmagos vagy édes-savanyú szószban, meg igazából bármilyen szósszal meg zöldségekkel ami eszembe jut. A combokat meg a szárnyat megcsinálom csirkepaprikásnak vagy megsütöm a sütőben, jól befűszerezve.
2023. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egészben, közepesebb méretben , bevagdosva alapos fűszerezéssel , serpenyőben forro olajban villával szurkálva készre sütöm .
2023. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
meg szoktam sütni. Bele citrom, és mea culpa, egy leveskocka. Sós vajjal bekenem, ennyi.
2023. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán veszek de csak pörköltnek.

Párom megeszi a szárnyát,hátát.

Én meg a combját,mellét

2023. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!