Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen pizzasütőt vegyek?

Milyen pizzasütőt vegyek?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata?

dec. 10. 11:55
 1/8 anonim válasza:
26%
Normál hőlègkeverèses sütőben is elkészíthető,én biztos nem vennék pizzasütőt.
dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van Facebookon egy csoport, ott elég jól ki van tárgyalva.


[link]


Ezeket a Cozze termékek a nyerők.

dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
195 ezerért már normál 6 aknàsat kapsz használtan amit a kettes linkelt.Légkeveréses sütőben kövön szoktam,elég jó.A követ előre fel kell melegíteni.
dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es: a légkeveréses csak 250 fokig tud sütni. Egy nápolyi pizzához 500 fok kell.
dec. 10. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
#4 juj, hasra ne essek már.. nápolyi 🙄 én meg magyar pizzát sütök, képzeld. Ennek tökéletes a 250 fok. Még hogy 200 ezerért használtan 😂 és van aki meg is veszi. No comment.
dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

5.


Hidd el, hogy nagyon nem mindegy.

dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is azt kell eldöntened, hogy mivel akarsz benne fűteni? Fa, gáz, villany? Én biztos villanyt vennék, pl. Macte Ovens Voyager Twin. Csak azért nem veszek, mert 1000 más fontosabb dologra kell a pénz és havi 1-2 sütés miatt amúgy se éri meg. No meg nekünk tökéletesen megfelel a 300 fokos (a gyakorlatban van az 350 is) konyhai sütőben vaslapon sült pizza is. Nem nápolyi, de sokkal jobb, mint egy kommersz pizzériában. Persze a minőségi pizzériákkal azért nem veszi fel a versenyt. Nem sül meg 90 másodperc alatt, kell neki 150 sec is, de kicsit magasabb hidratációval így se szárad ki a tészta.
dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi csináltunk kemencét, a márványlap pedig nagyon jó, mert egyenletesen elosztja a hőt és sokáig meg is tartja azt.
dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!