Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütiket sütsz karácsony...

Milyen sütiket sütsz karácsonyra és melyik nap állsz neki?

Figyelt kérdés

dec. 18. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Semmit.
dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fú de ennék egy jó mákos bejglit. Most meghoztad a kedvem.
dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Bejglit és 23. Lányom hoz még diós habcsokot. Ezek vannak 24-25én.

26tól meg kb ketnapojta sutunk sutit amit megkivanunk es azr visszuk ideoda

dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyfélét fogok sütni, valami olyat, ami kavarós és hamar megvan, úgyhogy 24-e délelőtt. Nem nagyon vagyunk édesszájúak.
dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Diós kosár+repülő krémes.Cak szombaton sütöm.
dec. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Mézeskalács - már megsütöttük a lányommal pénteken, azóta minden este ovi után pár darabot díszítünk, amolyan adventi naptár jelleggel :D

Zserbó - éppen most sült ki, fagyasztóba rakom 24-ig

Diós és mákos bejgli - holnap sütöm, szintén a fagyasztóba

Fatörzs tekercs - ezt 23-án sütöm a kisebbik lányomnak, cukormentesen, banánnal és datolyával édesítve.

Anyám hoz még linzert.


Bele fogunk fulladni a sok édességbe. De én nem bántom, részben mert nekem a karácsony erről (is) szól, részben meg mert szeretek sütni, és ezek az édességek jó része elcsomagolódik ide-oda ajándéknak, tesómnak útravalóul, a 25-ei nagycsaládi karácsonyra a közösbe, szóval nem 100% csak mi esszük meg, bár azért még így is az a benyomásom, hogy cukormérgezést kapunk :D

dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Sohasem fogy el, most már nem ácsorgok a konyhában csak azért, hogy ránk száradjon.
dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Lehet mégis, de csak sósat. Egyedül élek, idős férfiként is jól elvagyok a konyhában, de a szokásos „kötelezőket” soha nem szerettem, a bejglit különösen. Pedig szép, repedésmentes és finom szokott lenni.

De sósakat lehet mégis készítek. Most láttam néhány érdekes receptet. Különösebben nem térnek el a (szintén unalmas, kötelezőtő) sajtos rudaktól, de mégis más. Kicsit eltérő összetevők, alak, ízesítés. Szóval lehet mégis…

dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Zserbó, hatlapos, mézeskalács, sajtos rúd. Minden évben 8-10-12 félét sütöttünk, jól ránk is rohadt... Még ezt is kicsit soknak érezzük, pedig viszünk máshová is.


Csütörtökön állunk neki a mézesnek, hétvégén a többinek. Egyrészt utáljuk a fagyasztott cuccokat, néha meg elfogy a vendégség előtt.

dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

#7


Hívjál át.

dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!