Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti milyen sütiket csináltok...

Ti milyen sütiket csináltok karácsonyra? Csak a hagyományosakat, vagy ti szerettek újítani?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Általában a hagyományosakat. Már kész a zserbó (és a zsermák, ez mákos, szilvalekváros zserbó) és a linzerkarika. Hátra van még a mézeskrémes és a hókifli.
2014. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csokival bevont réteges sütit, különféle csoki minyonokat. Képviselőfánkot.Ezt szereti a családom.
2014. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Mézeskrémes, kókuszgolyó, puszedli, bejgli, és mézeskalács lesz porondon. (Utóbbi csak dísznek.) Még nagyon gondolkozom egy kis sajtos rúdban, hogy legyen sós is. :)
2014. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A klasszikusok mellé egy Jamie Oliver-féle narancsos sütit is szoktunk csinálni, de amúgy a szokásos: zserbó, bejgli.
2014. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Ma sütöttem meg a bejgliket, tervben van még sajtospogi, bagolyszem, kókuszgolyó, hókifli. A napokban beszélgettünk a párommal hogy gyerekkorunkban ettünk utoljára aranygaluskát, lehet hogy idén nekiugrok az elkészitésének meglepetésből :)
2014. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A mezeskalacs az egyetlen, amit minden adventi idoszakban keszitek.

Edesanyamnal pedig a dios es makos bejgli, zserbo, illetve az almas pite az orok. :)

En semmibol sem sutok sokat, a minoseg jellemzi a sutesi szokasomat is. Iden somloit keszitek szenteste.

Raffaello tortat pedig a vendegek szamara sutok, de nekik rendeltem zserbot, burkiflit, dios linzert,

2014. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Zserbót sütök, utána megyünk anyósoméknál, ő szerintem Twixet süt, havasit, vaníliás karikát.
2014. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mákos-aszalt szilvás, gesztenyés-aszalt áfonyás és diós-aszalt sárgabarackos bejgli már kész. Mézes krémest is megcsináltam már, még hátra van a hókifli-tölteléknek a bejgli töltelékekből maradt+ lesz lekváros és kókuszkrémes. Narancsos kuglófot holnap sütök, sajtos pogácsát, rudakat, szezámos és tökmagos sajtosrudakat szintén holnap.
2014. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mézeskalács, dobos torta, hullámos égbolt, zserbó
2014. dec. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyümölcskenyér és túrótorta.
2014. dec. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!