Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Üdv! Téstépítők ti milyen...

Üdv! Téstépítők ti milyen olajjal főztök,sütöttök?

Figyelt kérdés
dec. 25. 12:58
 1/7 anonim válasza:
82%

Szia!

Sima étolajjal vagy kókuszolajjal.

Lényegében szinte mindegy miben főzöl,sütsz,inkább a mennyiségre figyelj oda,egy-két evőkanál már bőven elég,sőt...

dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%

Én isana testolajjal.


Takarékoskodni kell, így utána még magamrakenhetem.

dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Az előző kérdésedre nem kaptad már meg a választ?
dec. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Napraforgo vsgy suteshez valo oliva.

Egyebkent nincs rossz vagy jo zsiradek minbol szukseg van egy kicsire. A lenyeg hogy kicsire. Tehat max par gramm

dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Repce/napraforgóolaj keverékkel, de rizst olaj nélkül, de a végén locsolok rá olívaolajat.
dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Kb 180 cm a magasságom és 80-85 kg közötti a súlyom. Pontosan nem tudom,mert nem mértem magam egy idelye. Tudom sok ezek a makrók,de kemény edzéssel jó lehet? Tojásból,sertéscombból,teljeskiörlésű kenyérből,banánból,fehér rízsből és kis majonézből viszem be majd.

Összesen 4714 kalória

339,8g fehérje

179,5g zsír

392g szénhidrát

dec. 25. 19:58
 7/7 anonim válasza:

Jézusom,az a fehérje őrülten sok :D

Max ilyen 200g kell neked főleg ha naturál vagy de ha még nem naturál vagy is elég annyi.

A zsír is iszonyat magas,az max ilyen 90-100g körül kéne legyen,a szénhidrát oké

dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!