Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hónap vége, és elfogyott a...

Hónap vége, és elfogyott a pénzem. Mit tudnék készíteni ezekből a következő néhány napra?

Figyelt kérdés

2-án vagy 3-án kapok fizetést. Addig kellene összehoznom.


Szeretnék főételt is, és valami desszertet is :)


Amim van itthon:

- spagetti tészta (bár az elmúlt héten minden nap ezt ettem, kicsi már unom)

- pizzához lisztkeverék

- gouda sajt kb. 100gr

- olívabogyó és olaj

- 4db tojás

- 2 liter tej

- méz, pisztácia, csokis pudingpor, táblás étcsoki

- bab (nem konzerves, száraz)


ápr. 28. 09:28
 1/3 A kérdező kommentje:

Én ezekre gondoltam:

madártej

csokipuding pisztáciával

pizza, sárgájával megkenve, sajttal és bogyóval

pizza tetején az étcsoki pisztáciával (ez ilyen "nutelláspizza" alternatíva)

olajos-babos-olívabogyós spagetti

palacsinta csokival

ápr. 28. 09:33
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

A babot áztasd be még ma 3szoros hodeg vizbe. Holnap fozd puhara 30-60 perc alatt vizben. Ha van fuszer azt tehetsz mellé.

Én a pizzalisztbol tuti kenyeret sutnek ha van eleszto (mivel irtad a pizzat, gondolom van).

Péntekig kell 11 reggeli + vacsi

2 tojas + kenyer 2x

Babot lepuresited barmivel ami van vagy csak olajjal es fuszerekkel ha van akkor hagymaval. Az kb 3 napig jo, 6 etkezest kipipalsz

Tovabbi 3 etkezesre meg lehet mezes kenyer

Pudinfhoz felhasznasz fel liter tejet azt wlosztod 3 reszre es amelyik nap ehes vagy ebed es vacsi kozott az lehet uzsonna. Tegyel ra pisztaciat hogy tobb kaloria es laktatobb legyen.

Es akar tetszik akar nem, ebedre marad a sajtos teszta. Ha van kicyi wpnz en vennek megy egy turot vagy tejfolt.


Es szerintem nagy luxus lenne madartejre elhasznalni a tojasokat



És ajánlom a helyi "tul sokt foztem" csoportot. Nem tudom hova valosi vagy de budapeyten rengeteg van de nem csak itt

ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajtos tészta, babfőzelék és egy nagy adag palacsinta (mondjuk nem tudom lehet-e ebből a lisztkeverékből) Tojás csak 1 vagy 2, tej épp csak egy löttyintésnyi elég, vízzel tökéletes lesz. Olvaszd fel a csokit, azzal kendd meg őket! Vagy pudinggal.
ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!