Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy légterű lakásban nekiállná...

Egy légterű lakásban nekiállnátok magatoknak sütit sütni, ha a férjetek fogyókúrázik?

Figyelt kérdés
dec. 26. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne? A férj is ehet egy-két darabot, akármennyire is fogyókúrázik, ettöl még a feleség ehet, amit akar. A sütit ne a férj elé tegye, mellesleg ha a férjnek abszolút nincs semm önuralma.
dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

A magatoknak helyett azt olvastam, h magzatoknak...🤦🏼‍♀️

Eleg volt ennyi internet mara.

dec. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kitana. ***** válasza:
93%
Ha ahhoz van kedvem, persze. És ja, fogyókúrába is belefér, hogy megegyen a férfi is 1-2 szeletet, legalábbis ha normálisan csinálja, nem valami hülye feminás diétát követ épp, hogy reggelire két darab paradicsom, ebédre egy tojás három szem borssal, vacsorára meg egy liter céklalé… Szóval alapvetően ehet bármit.
dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

Süssél eritrittel, az 0 kalória.

Süss fél- egyharmad részben teljes kiőrlésű liszttel, több a rost benne, lassabban szívódik fel, jobban megtölti a gyomrot.

dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

4-es: ha már sütök, akkor rendesen, a különféle helyettesítökkel nem rontom el.

A süteménynek nem az a dolga, hogy megtöltse a gyomrot, hanmem élvezetet okozzon, arra meg nem eritritet, Tk lisztet, rostokat akarok használni, hanem az eredeti, jó ízü alapanyagokat.

dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Ezt vele kell megbeszélni. En orok fogyokurazokent azt mondom hogy sussel magadnak ami neked izlik de a ferjed ne kinalgasd es ne hagyd elol az asztalon
dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
94%

Mellettem aztán főzhet süthet, azt eszem, amit akarok. Nem okoz gondot, az illatok és a sütemény látványa sem csábít.


De ha felmerül nálatok a kérdés, inkább kérdezd meg.

dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Sütnék, de olyan alternatívát, amit ő is megeszik, megehet, hogy mindkettőnknek jó legyen. Főleg mert azon gondolkodnék, fordított helyzetben nekem milyen érzés lenne.
dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Igen
dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem, majd semmit nem eszek, mert ő épp "fogyózik" > úgyis visszahúzza, ha CSAK fogyókúra.


Én sem eszem mértéktelenül - önuralom a kulcsszó.

dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!