Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen kell hogy legyen a...

Noncsi2020 kérdése:

Milyen kell hogy legyen a belülje? A recept nem jó?

Figyelt kérdés
Sütőtökös zabkekszet sütöttem a recept alapján. De mikor össze kevertem kissé folyós volt így tettem még bele egy kevés lisztet és zabpelyhet. 25 percig sütöttem , de mikor kihűlt és ketté törtem olyan volt mint ha nem sült volna át rendesen. Ez a sütőtök miatt lehet ?mert hasonlóan sütöm a sima kekszet de az annak sosem ilyen a belülje.

jan. 30. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egy sutotokos vagy bananos keksz sosem lesz kemeny ropogos, mindig picit nedves marad.

Teljesen fogyaszthato es atsult csak ilyen. Bananos es sutotokos receoteknel kulonosen ha zabos is, szokott ilyen lenni.

Az is lehet hogy tul nedves volt a sutotokod, nem olyan mimt annak aki kitalalja a receptet. Es nem tud belole olyan sok nedvesseg kisulni

jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Belülje, kívülje, Arany János szegény forog a sírjában.
jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 köszi
jan. 30. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
¯\_(ツ)_/¯
jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,biztosan átsült.A sütőtök krémességétől nem lesz morzsalékos,száraz.
jan. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!