Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütő belsejében ráégett zsír...

Sütő belsejében ráégett zsír eltávolítására, szeretnék valami jó megoldást (erős zsíroldó szer kéne). Milyen tisztítószert érdemes használni?

Figyelt kérdés

A következő módszerek már megtörténtek így azokat ne:


-cif

-citromsavas víz elpárolása

-electrolux sütő tisztító spray

-brigéciol


Semmi se vitte le. Nagyon fekete és nagyon erősen le van tapadva, egy tompa késsel fel tudtam kaparni egy foltot,de félek csak megkarcolnám vele a zománcot ezért inkább nem erőltetem.

Szóval valami erős szert tud valaki ajánlani ami le is viszi?


febr. 2. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ultra - hideg zsíroldó
febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A hideg zsíroldóval az a baj hogyha az befolyik valahova szétmar mindent, én nem javaslom.Súrolópor és dörzsi, ezt használom én.
febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddig ez vált be a legjobban:

[link]

febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Hidegzsír oldó. Erre van kitalálva. Pl well done
febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha van a sütőn olyan program hogy pirolitikus tisztítás akkor kapcsold be egy órára másfélre. De fontos hogy rácsot sínt mindent ki kell szedni belőle. De ha nem tud ilyet a sütő akkor mind egy mert a sütő típusa márkája nem derül ki csak lehet hogy electrolux.:)
febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne tompa késsel kapargasd, hanem olyan kaparóval, ami a kerámia vagy indukciós főzőlapokhoz kapható (azokat sem karcolja össze).Ilyen még a Dm-ben is kapható. Én befújom sütőtisztítóval egy időre és utána a "kaparóval" letolom.
febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mezei klasszik borotvapenge , pár ujjal megfeszited leszedi a kormot koszt , végig viszed párszor aztán zsiroldó , melegvizzel oldj fel mosószodát azzal is ronggyal áttörlöd .
febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Well done zsíroldó tuti megoldás.
febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!