Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell a füstli virslit...

Hogy kell a füstli virslit mikróban elkészíteni?

Figyelt kérdés

febr. 6. 08:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
95%
Van aki csomagolásban rakja be és úgy melegít rá, de azt nem ajánlom. Kibontod rárakod a tányérra külön külön, amennyit szeretnél és kb 1 perc alatt kész. De lehet elég a kevesebb is, ha nagyon melegít.
febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nincs rajta mit elkészíteni, késztermék.
febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
34%
Lehet csomagjában, vagy anélkül, de vízben főzni is.
febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Víz nem árt hozzá. Nekem van mikrós virslifőzőm. Két részből áll, az egyikbe kell kis víz, a másikat rátesszük és abba kell beletenni, amit főzni/párolni akarsz.
febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Mivel a virslit lényegében csak melegíteni kell;ezért úgy ahogy bármely más készételt.
febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Ja, csak víz nélkül kidurranhat.
febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

6


Ha kicsit be van irdalva,akkor nem robban szét.Mert a vágások mentén távozik a gőz..Mikróban eddig nem is melegítettem virslit vízben.Csak a leírt módon.Nem szokott kipukkanni...

febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha nincs túlmelegítve a virsli, akkor nem durran szét. 1 percre berakod víz nélkül és kész. Annyi történhet, hogy kicsit beráncosodik.

Ha vízzel szimpatikusabb, akkor annyi kell, ami épp ellepi a virslit, és valamivel tovább (2-2,5 percig) kell melegíteni.

febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Csomagolásban kb egy perc.De ha nem szeretnéd műanyagban melegíteni kis porcelán tálban,vízben két-három perc.
febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam vizet adni hozzá. Kiveszem a csomagolásból, tányéron melegítem kb. egy percig. Amikor hallom, hogy kezd "sípolni", kiveszem, mert az már a felhasadás előtti állapot.
febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!