Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Lidlben vett kanszagú...

A Lidlben vett kanszagú Dulano kolozsvári szalonnát dobjam ki?

Figyelt kérdés
A bolognai szószhoz vettem a Lidlben Dulano kolozsvári szalonnát. 300 g-os kiszerelés, 2 csík volt benne. Az egyik csíkot felszeleteltem és felhasználtam a szószhoz. Viszont hőkezelés során, után kellemetlen, furcsa szagot éreztem. Megkostolva a szalonna zsíros részének az íze is kellemetlen, a húsos részén kevésbé éreztem. Szerintem ez heréletlen sertés miatt lehet. Nyilván a szósz kuka. A másik csík szalonnát bettem a mélyhűtőbe, de simán hűtötten (4-8°C) sem lehetett érezni a kellemetlen szagot. Így visszavihető a boltba, vagy felejtsem el? A drága sz@r szalonnával csak elrontottam a szószt, és így a normális tiszta hús is kárba veszett.

#Lidl #Dulano #kukázandó, hulladék, fos minőség
febr. 9. 23:37
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
83%
Igen?
febr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki, vagy add darabokban kutyának.

Ki a fene akarna enni abból amit már egyszer undorítónak tartott...

Nem veszik vissza, hiányos, azonosíthatatlan.

Egy próbát megér, ha van blokk, ha jofej a z üzletvezető, talán kicseréli valamire

febr. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
16%

🤮🤮🤮

Ezért nem szabad a lidlibe vásárolni!

febr. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Dobd ki a francba mindet. Nem éri meg semmi pénzért az betegnek lenni, az egészséged kockáztatni, vagy undorodni bármilyen ételtől is. Tapasztalatból írom, esetemben kicsit furcsa szagú étel, aminek íze és állaga rendben volt, aztán szarul voltam tőle napokig. aztán volt annyi eszem hogy kidobjam mindet, több tízezer forintnyi hűtött ételről volt szó.
febr. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor hol érdemes szerinted?
febr. 10. 04:19
 6/15 A kérdező kommentje:

#4

Azért az durva. Semmiképp nem esszük meg, azért teszek egy próbát a boltban.

febr. 10. 04:22
 7/15 anonim válasza:
33%
A Sparba érdemes vásárolni.
febr. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bolt függvénye, ezt előre nem tudják ellenőrizni, beszállítói mulasztás, minimum jelezd, hogy gond volt ezzel és ezzel! Ha többen mondják ugyanazt, már megy is a mail a beszállítónak, így előbb-utóbb meg tudják szüntetni a probléma okát, így vagy úgy.
febr. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

"A Lidlben vett kanszagú Dulano kolozsvári szalonnát dobjam ki?"

Ne, tartogasd a jövendőbeli unokáknak, mint egy ereklye, hátha addigra már nem lesz kolozsvári szalonna a boltokban.

febr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 nemaRendőrség ***** válasza:
2%

Alapból nem értem miért vesz valaki ilyen folpack húsokat. Egyszer valamikor becsomagolták 1-2 éve, berakták a fagyóba, amikor kell akkor kiveszik, nyomnak rá egy dátumot ahogy van, és mire a boltba ér kiolvad.

Bármi történhetett vele ezidő alatt, senki nem tudja megvizsgálni.


Igazi nagydarab Hentesnél kell venni húst aki büszke a munkájára és onnan eszik ő is.

febr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!