Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Lidlben vett kanszagú...

A Lidlben vett kanszagú Dulano kolozsvári szalonnát dobjam ki?

Figyelt kérdés
A bolognai szószhoz vettem a Lidlben Dulano kolozsvári szalonnát. 300 g-os kiszerelés, 2 csík volt benne. Az egyik csíkot felszeleteltem és felhasználtam a szószhoz. Viszont hőkezelés során, után kellemetlen, furcsa szagot éreztem. Megkostolva a szalonna zsíros részének az íze is kellemetlen, a húsos részén kevésbé éreztem. Szerintem ez heréletlen sertés miatt lehet. Nyilván a szósz kuka. A másik csík szalonnát bettem a mélyhűtőbe, de simán hűtötten (4-8°C) sem lehetett érezni a kellemetlen szagot. Így visszavihető a boltba, vagy felejtsem el? A drága sz@r szalonnával csak elrontottam a szószt, és így a normális tiszta hús is kárba veszett.

#Lidl #Dulano #kukázandó, hulladék, fos minőség
febr. 9. 23:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már valószínűleg nem veszik vissza.
febr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

"Egyszer valamikor becsomagolták 1-2 éve, berakták a fagyóba, amikor kell akkor kiveszik, nyomnak rá egy dátumot ahogy van, és mire a boltba ér kiolvad."

Ilyet nem csinálnak? Miért hazudsz?

febr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A bolt becsülétere váljon, hogy ígéretet kaptam, visszafizetik a rossz termék árát, korábban megírtam a panaszom az ügyfélszolgálatnak, most válaszoltak.
márc. 7. 20:21
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13# Örülök, hogy megírtad, hasznos tapasztalat ezen a téren. Elő - elő fordul - szerintem ritkán - nagy áruházláncoknál, hogy kifogásolható minőségű a termék. Üzleti szempontból a legjobb döntés ha az üzlet szempontjából elenyésző értékű de a vásárlónak fontos terméket kicserélik, vagy más módon kompenzációt biztosítanak, mert ennek megy híre és nem annak, hogy inkorrektek.
márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Nekem visszafizetnek 1200 Ft-ot, nekik aprópénz, de a "kedves" vásárló kevésbé érzi azt, hogy átvágták, a rokonságnak sem panaszkodi tovább. A Lidl ért a marketinghez, beláthatták, hogy így kisebb veszteség éri őket.
márc. 7. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!