Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez a lasagne tálca milyen anyagú?

Ez a lasagne tálca milyen anyagú?

Figyelt kérdés

Tekintve hogy mikrózható is, így feltételezem fémből nem lehet, csak úgy néz ki mintha abból lenne.


[link]



febr. 17. 08:05
1 2
 11/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
12%
10. Itt van egy LG mellettem, kapcsolható szimplán felső fűtésre, vagy vegyes módban mikrosütéssel, utóbbinak három választható teljesítményfokozatában.
febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Szervizmérnök úr!

Talán az a baj az okoskodásoddal, hogy a kérdező nyilván a gyors melegítő képességet szeretné kihasználni, amit a mikrohullám tesz lehetővé. Nem grillezni akarja.


A mikrók annyira nem szeretik a fémet, hogy volt, amikor a rendelt ételen egy kis alufólia darabka maradt a doboz szélén, és felgyújtotta a finom ebédemet. Tüzet fogott a doboz, összeolvadt, mert nem szedtem le teljesen.


A csomagoláson semmi nem utal arra, hogy mikrózható lenne. Még olyan sem, hogy az eredeti csomagolásból kivéve melegítheted úgy.

febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

12.

Neked komoly értelmezési zavaraid vannak és/vagy régi ellenségként szándékosan kötsz belém.

Nekem ezen az oldalon pedig általában olyan gyűlölőim vannak, akikre korábban rászóltam valamilyen buta irományuk miatt (jogosan), akár 10 évvel ezelőtt is, de azóta sem bír leszakadni rólam.

Ha képes lennél a szálat értelmezni, én csak 10. beírásra reagáltam.

Fuss neki talán ismét...

Nem kell bocsánatot kérni, amiért elvakult voltál.

Ne felejts majd igazságtalan minősítéseket nyomni, önmagadra is, ahogy szoktad. Engem meg úgysem érdekel.

febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Szerintem valami nem stimmelt a leírással, legközelebb megnézem üzletben, mert már ki lett dobva.


Itt valóban írják, hogy a terméket ki kell venni a tálcából mikrózás esetén: [link]

febr. 18. 01:06
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Papírtálca van bevonva alufóliával. Mikróba ne tedd!!! Sütőbe be lehet tenni!
febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Épp ez a Lasagne volt soron, és megnéztem újra, tényleg nem százas aki ezzel a leírással kiengedte:

[link]

márc. 3. 03:32
 17/17 anonim ***** válasza:
69%
10-es, nem baj, ha valamihez nem értesz, de akkor nézz utána, ne okoskodj.
márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!