Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyibe kerülne havonta egy...

Mennyibe kerülne havonta egy magán szakács, aki minden napra főz nekem és hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
febr. 17. 15:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de milyen probléma az, ami ennyire bekorlátoz? Vagy valamilyen ezós diéta?
febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Vannak privát séfek, de szerintem az ő napi bérük 25-30 ezernél kezdődik.

Foodrevolutiont nézted? Ott ki van számolva a beltartalom is.

febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
A Bocsivikiről rendeltem párszor, nem volt finom az ételük egyáltalán. A Nutrifit kitchen-t most fedeztem fel, az jobb volt, bár az a baj ezekkel, hogy köretből sokat adnak, húsból keveset (Cityfood, Interfood stb. dettó)
febr. 17. 16:39
 14/35 A kérdező kommentje:
Értem, hogy a 10 éves gyerek is meg tudja csinálni, de szerintem általában nem azért rendelnek az emberek menüt, mert ők nem tudják otthon megsütni a rántott húst vagy a rizst megfőzni.
febr. 17. 16:51
 15/35 anonim ***** válasza:
96%

Persze, nem azért rendelnek, de ha nemed ennyire speciális valamire lenne szükséged, akkor érthetö, hoyg ilyet nem találsz, mert szerintem MO-on lenne max. KÉT ember, ennyiért meg nem éri meg vacakolni.

Másrészt amit írtál aszerint kb húst meg halat kellene sütni/párolni, minden más nyers

febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

#7

A Nutrifit kitchen ennek mind megfelel

febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem havi bruttó 600-ból ki kéne jönnie.
febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak munkabért véve netto 3-400 ezer körül.
febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
91%
Felveszel egy bejárónőt, aki főzni is tud. Van ilyen, én jelentkeztem egy ilyen munkára magánszemélyhez, csak azért nem vállaltam el, mert ott is speciális diéta volt szükséges, és én annyira nem vagyok gyakorlott a konyhában, én csak takarításra gondoltam.
febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
88%
Bérelj fel egy komornyikot, mint Batman.
febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!