Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Túrós tésztába egy kevés...

Túrós tésztába egy kevés kovászos uborkát érdemes tenni?

Figyelt kérdés
febr. 21. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem javasolnám. Te akartál sárgarépát tenni a paprikáskrumpliba? Mert azt sem javaslom.
febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minek? Bár egyesek amit meg nem esznek neked akár be is jöhet és akkor hajrá!
febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
BELE semmi esetre sem, esetleg ha sósan eszed, akkor MELLÉ elképzelhetö
febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

kovászost álltalába húsokhoz esznek meg max zsíros kenyérhez.

Valahogy nem passzolna nekem a két ízvilág.

febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Maximum kaprot tehetsz a túrós csuszába. De kovászos uborkát?!
febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg azt teszel bele, amit akarsz, ha meg is eszed...

Nem szoktak bele tenni, de ha neked úgy jó, akkor hajrá.

Probléma legfeljebb abból lehet, ha mással szeretnéd megetetni, úgy hogy le sem tesztelted.

Nem gond az, ha kisérletezel a főztöddel, de lehetőleg ne nagy adagokkal, és "ki mit főz, egye meg"

febr. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

5-ös, és mi vanm ha mást teszek bele kapor helyett?? Elvisz a rendörség????

Mellesleg nekem a kapor legalább annyira nem illik hozzá, mint szerinted a uborka

febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem érdemes.Minek?
febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tészta, tejföl, sós túró, sok-sok szalonna, mellé kovászos uborka, szerintem van olyan, akinek az ízlésébe belefér.

Te hogy szeretnéd elkészíteni? Pl. belefőzni (a tésztába?)? Vagy apróra vágva belekevered a túróba?

1-es: Az nem ő volt. De a kérdés megfogalmazása alapján szinte szóról szóra ugyanaz. Azt hinném, hogy valaki a sárgarépás kérdésen úgy berágott, hogy dühében megfogalmazott egy kérdést, ami ahhoz képest is nagyobbat szól. Holott meglepő, hogy a sárgarépás kérdésen sokan úgy ledöbbentek, hogy "Minek?", miközben léteznek olyan receptek a neten. Ellenben túrós tészta kovászos uborkásan recept nem sok van, ha van egyáltalán.

febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem érdemes. Ha kíváncsi vagy, milyen hozzá a kovászos, akkor külön kóstold mellé, de bele ne tedd, ne kelljen kidobni, ha mondjuk nem ízlik.
febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!