Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kakaós palacsintánál, a...

Kakaós palacsintánál, a kakaóhoz szoktatok cukrot keverni? Ha igen, milyen arányban?

Figyelt kérdés

febr. 22. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen 5-evőkanál cukor egy evő kanál kakaó .
febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Igen kell hozzá kb 4-5 kanál cukor 1 kakaópor.

Vagy megcsinálod cukrozott kakaóporral.

febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én régen a tejbegrízt ettem úgy, hogy lekvár, kakaó és cukor...

Felnőtt fejjel ha kakaós palacsintát eszek akkor nem a natur kakaóport választom, hanem a cukrozott kivitelt.

febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Régen nem készítettem, de az 5:1 arány nekem őrült soknak tűnik. Én jóval kevesebb cukrot adtam hozzá, az biztos.
febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Én előre bekeverem a porcukrot a cukrozatlan kakaóporral, 100 g cukorhoz 100 g kakaót számítva, és ezt teszem a palacsintába tölteléknek, a tejbegrízre, tejberizsre, de még a kakaós csigát is ezzel töltöm meg, ha sütök.


Egyébként sokkal olcsóbbra jön ki, mintha az instantot használnám (ha az instant kakaópor cukor-kakaó arányát venném alapul, amit fent írtam, az sokkal töményebb).

febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Senki sem kérdezte, hogy mit értünk kakaó alatt?

Valódi kakaót, vagy instant szart? A valódihoz mindig keverek cukrot, az instantban meg úgyis több van, mint kéne.

febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Holland kakaópor 1 evőkanál+ 5 kanál cukor.
febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Komolyan mondom nem értem, miért kell lepontozni egy választ mert én éppen 1 kanál cukorral többet teszek bele?
febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem, itt a többség a cukorba tesz egy pici kakaót??? Ez mitöl KAKAÓS palacsinta? Csak símán cukros barnára szinezve!


Nálunk egy kanál kakaóhoz maximum egy kanál cukor jön, de van, aki kevesebbel szereti,

febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem leírni, hogy a Nesquik-es instant kakaóporról van szó. Nem cukormentes változat.



[link]

febr. 22. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!