Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Betöltve megdermed a tortában...

Betöltve megdermed a tortában a krém vagy valamennyire folyni fog?

Figyelt kérdés
Híg lett a krém a tortához, így tortakarikát tettem köré és úgy töltöttem be. Abban reménykedek, hogy a hűtőben megdermed és felvágáskor nem fog folyni….

febr. 24. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Milyen krém?
febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha van benne zselatin valószínű megköt.Ha nem volt akkor némileg folyni fog hiába hűl le.
febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Attol fugg milyen krem. Ha olvasztott vaj volt benne akkor a huto megszilarditja. Ha zselatin, akkor is. Ha semmi ilyesmi akkor max az suriti hogy a teszta felsziv picit
febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

3-as: elvben igazad lenne, DE ebben az esetben nem mindegy, MILYEN krémröl van szó, egy zselatinos jó eséllyel beköt, egy fözött krém nem feltétlen.

Másrészt itt nem klaszikus kérdés-válasz helyzet van, a kérdezö fontos infókat nem írt le, a visszakérdézés ezért nem válasznak, hanem pontosítás kérésének minösül!

febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megdermedt!!😀 jaj már aggódtam. A krémhez a fehér csokit összeolvasztottam a tejszínnel, hagytam egy éjszakát, majd másnap mascarponeval osszekevertem és híg lett a végeredmény
febr. 24. 20:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!