Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bonbont szeretnék készíteni,...

Bonbont szeretnék készíteni, már volt egyszer alkalmam kipróbálni, feljegyezni, hogy mit hogyan kell, viszont természetesen nem az én alapanyagaimból készültek. Hozzávalókat honnan tudnék vásárolni jó áron?

Figyelt kérdés

Étcsoki volt a külseje és a töltelék egy mandula pasztás, tejszínes, glükózos, étcsokis massza volt.

Ezekhez próbáltam hozzávalókat keresni, de horror árakon találtam mindent...

Ha nem is ilyen bonbont készítenék, akkor milyet ajánlanátok, ami nem olyan drága mint a mandula paszta?

Illetve mivel helyettesíthető akár ez a drága paszta?

Ezt az egy fajtát tudtam akkor kipróbálni, nekem nagyon tetszett, de szeretnék természetesen másikat is.


Hol lehet ezekhez jó (jobb) áron hozzájutni?

Milyen helyeket ismertek?

Akár online, akár normál bolt.

Illetve milyen ízekkel érdemes próbálkozni?

Milyen termékekkel?

Melyek azok, amik erőteljes és finom ízt adnak?


Hálásan köszönöm a válaszokat előre is! :)



márc. 20. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp nagykereskedést akik cukraszipari termékeket forgalmaznak.

Viszont itt legkisebb kiszerelés általában 1kg.

Egy csoki ganache-t megpróbálnék helyedben tölteléknek.

márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Állati tejszínt pl. rendes, 30%-os minőségben tudsz venni elég olcsón lidl, aldiban, kb. 200 ml 400 ft-ért. Szerintem ez máshol csak drágább lehet. Mandulát is ott kapsz viszonylag olcsón, legfeljebb házilag kell belőle pasztát csinálni.

Glükózszirupot viszont csak cukrászdiszkontban fogsz kapni.

márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!