Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerinted, ízletesebben...

Szerinted, ízletesebben főznek -e a férfiak mint a nők?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor igen, mert a férfiak általában csak szórakozásból föznek, és ezért van kedvük pepecselgetni, húszszor megkostolni, stb, a nök többsége meg minden nap föz, már a legtöbbször szt se tudja, hogy mit csináljon, de közben még sok más dolga is van, ezért csak egyszerüeket készit és azt se annyira "kidolgozva". (Ja meg a mosogatás is a nökre marad legtöbbbször, ezért igyekeznek mindél kvesebb csetrest csinálni)

Persze vannak kivételek, de ez az általános.

2010. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kevés férfi főz rendszeresen. Egy átlagos pasas kevés ételt tud elkészíteni, abban viszont verhetetlen. Ez az én tapasztalatom. Ismerős családoknál is így van. Pl. az egyiknél a töltött káposztát csak a férj készítheti, a másiknál a marhapörkölt, a harmadiknál a babgulyás a férfi specialitás. Igazából a jó fűszeres, magyaros ételekben verhetetlenek. A legnagyobb szakácsok is férfiak, de nekik ez hivatás. Azért van, amelyik a tűzhelyet is csak látásból ismeri.
2010. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, apukám kiválóan főz. Olyan reggelit csinál, olyan ebédet és olyan gyümölcstálat (csillagalakúra vágja a gyümölcsöket) hogy nagyon, bármiből ki tud hozni bármit.!

Anyukám úgy főz mint egy gyenge menza, az ő kajáinál inkább a mennyiségre megyek, hogy legyen ennem valamit. Elég ízetlenül főz, kevés sóval. Viszont sütiben nagyon jó. Természetesen én nem főzök. :)

2010. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Amikor hétköznapi kaját kell elkészíteni, mondjuk egy borsófőzeléket, akkor kb ugyanolyan minőségűt főz a párom is és én is, apukám is, anyukám is.

Amikor sok idő van és valami extra kaját kell főzni, mondjuk sült szarvascombot, annak általában akárki készíti, megadja a módját, legyen az férfi vagy nő. Csak éppen a férfiak szoktak nagyobb feneket keríteni a dolognak.

2010. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Apám iszonyú jól főz!

Néha simán fognám és elküldeném szakácsnak :D

Rendes főtt ételeket, édességeket, tortákat...mindent nagyon jól meg tud csinálni. Szülinapokra is mindig ő csinálja, ha egy barátomnak van akkor meg megkérem hogy segítsen nehogy elrontsam. Tényleg alig van olyan amit nem szerettem, volt hogy amilyen ételt eddig nem szerettem, ő megszerettette velem. :)

17/L

2010. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!