Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen bevonattal ellátott...

Milyen bevonattal ellátott serpenyőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Egy megbízható serpenyő típust keresek mert Tefal alig egy éves serpenyőnk karcos, pedig csak fakanállal vagy műanyag spatulával használjuk, mintha a levegőtől is lejönne a bevonat sajnos.

#főzés #teflon #serpenyő #kerámia #Konyhai segédeszköz
ápr. 12. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is karcos lett most a Tefal serpenyőm, annyi különbséggel, hogy vagy 10 éves. Mondjuk azt én sem tudom, mitől, de talán azt elképzelhetőnek tartom, hogy kevergetni ugyan nem használtam fémet, de a kajába belekóstoltam néha villával, nyilván nem úgy mint az állat, de lehet megsértettem. Egy másik teflonos van még az Ikeából, az sem mai, annak nincs baja.

Szóval én nem tudok a teflonról rosszat mondani, ha nem ezt vennék akkor csak rozsdamentes acélt.

ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél teflonosat valami jobbat és minél nehezebbet! Volt kerámiás meg gránitos is nekem, de maradtam a teflonnál.
ápr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos egyre gyengébb a minősége mindennek.

Penny-ben vettem utoljára pontgyűjtő akcióban elég jónak tűnik.

ápr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teflonost.

De még inkább bevonat nélkülit: rozsdamentes acélt vagy öntöttvasat.

ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!