Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen husos vacsorát készítsek?

Milyen husos vacsorát készítsek?

Figyelt kérdés
mert van csirkemell otthon, krumpli, gomba, tojás. de tudok menni még boltba, szóval valami jó ötlet kellene. valamilyen rakott ragus húsra gondoltam, esetleg tejszínes vagy ilyesmi. de valami jó recept kellene. előre is köszönöm!
2010. nov. 10. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Zsiradékon pirits hagymát. Dobd rá a felcsikozott csirke mellet, a feldarabolt gombát, és párold őket puhára.só, bors. Tejbe, vagy tejszinbe keverj l evőkanál lisztet, és öntsd a husra. Óvatosan forrald mig elmegy a liszt ize. Esetleg kis fokhagymát is tehetsz rá. A 2 db tojásból nokedlit szaggathatsz hozzá.
2010. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 komasa ***** válasza:
100%
Én is akartam valamit javasolni, de az első válaszadónál jobbat nem tudok!!!!!! Azt csináld meg! Lehet, hogy én is megcsinálom este! Köszi!
2010. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14.21-es köszönöm, hogy tetszett a receptem.
2010. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!