Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen halat vásárolhatok,...

Milyen halat vásárolhatok, ami garantáltan nem szálkás?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a halat, de utálok a szálkákkal birkózni. Halrudacskáknak meg nincs meg az az igazi fílingje. Anyum esküszik, hogy a halfilé nem szálkás, de eddig sajnos - egyet kivéve, amit azóta sem tudok, milyen volt - mind tele volt. Milyent keressek? Vagy létezik olyan elkészítési módszer, amely során szálkátlanítódik a bestia? Köszi!
2009. jan. 16. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lazac ami tuti nem tartalmaz szàlkàt.
2009. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
97%
A harcsa és kecsege szálkátlanok. A süllő pedig nagyon kevés szálkát tartalmaz. Jó étvágyat hozzájuk! :)
2009. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én karácsony előtt vettem harcsa filét, semmi szálka nem volt benne.

Bár ez biztosan függ az előkészítéstől is.

2009. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a problémád, falatonként 5-10 szálka, de a napokban ettem olyant, ami nem halrudacska volt, hanem rendes filézett hal, na, abban 1 szálka se volt, meg is lepődtem. Most nem jut eszembe, melyik, 2 félét csinált anyum, megkérdezem tőle, ha hazaér, most nincs itthon, de ő tudja, melyik volt.
2009. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit úgy ehetsz kb,mint 1 rántott csirkemellet

az valóban a lazac,nyelvhal,vajhal,vörös márna

2009. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
AFRIKAI HARCSÁT VEGYÉL NINCS BENNE SZÁLKA, HA FILÉT VESZEL ÉS NAGYON FINOM.
2009. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon sokat segítettetek!:) Már alig várom, hogy bevásárolni menjünk, és válogathassak a halas pultnál!:)) Mindenkinek köszi!!
2009. jan. 16. 23:44
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
harcsa, pangasius filé, hekk
2010. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!