Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tudok karácsonyra elökészí...

Mit tudok karácsonyra elökészíteni?

Figyelt kérdés
(hogy ne töltsem a konyhába az ünnepet)
2010. dec. 7. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

2 héttel előtte? A pénztárcádat!

Esetleg a fagyasztódat, és feltöltöd az éléskamrát!

2010. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindent!!

Én évek óta előre dolgozom a fagyasztóba.Húsok megtöltve, elősütve,csomagolva, sütik összegyúrva, amit lehet megsütve, töltve.

Vettem néhány olyan kerámia edényt, amit a sütőből az asztalra lehet tenni, ebben van elkészítve pl. a magyaros káposztatál, a festetics zöldségköret, a csirkemell torta egy kisebb kapcsos tortaformában, a hal kifilézve, a halászlé alap előre főzve,a gönygyölt hús betöltve, alufóliában elcsomagolva...A húsleves kristálytisztán lefőzve, adagolva egy műanyag dobozban a fagyóban..

Szóval ha leírod mit főznél, szívesen segítek előre dolgozni, mert tudom, hogy így sokkal gyorsabban készülsz el, a család meg úgysem tud meg ebből semmit.

2010. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16:27 Tanulhatok töled!
2010. dec. 7. 16:31
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon meg köszönném ha leírnád,hogy tudok töltött csirkét

elö készíteni?!

2010. dec. 7. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
A töltött csirkével semmi gondod nincs, készítsd el ahogyan máskor is tennéd, tedd egy nylonzacskóba, fagyaszd le.Ha kiveszed, akkor vagy hagyod kiengedni (ez egy éjszaka kb)és sütőzacsiba téve megsütöd, vagy fagyottan teszed a sütőzacsiba esetleg alufóliával jól letakarva, de ekkor hideg sütőbe tedd, és amíg kienged addig csak alacsony hőfokon süsd. Én így tenném, ha egész csirkét töltenék.
2010. dec. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. dec. 8. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!