Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyek azok a sütik, melyeket...

Melyek azok a sütik, melyeket már most előre elkészíthetnék, hogy karácsonykor a sütéssel már ne kelljen bajlódni?

Figyelt kérdés
Kezdő háziasszonyként olyan sütiket írjatok, amiket nem bonyolult elkészíteni:)Köszi!
2010. dec. 13. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

esetleg linzer karika. és már csak annyi lesz vele a dolgod, hogy megtöltöd:)


[link]

2010. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

van egy isteni karácsonyi gyümölcskenyér receptem, ennek nem árt, ha áll néhány napot. a mézeskalácsnak külön jót tesz, és a recept, amit ismerek egyáltalán nem bonyolult - és nem lesz kemény sem -, vagy esetleg bejgli.

ha gondolod, küldök receptet.

2010. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Jöhet a recept:)
2010. dec. 13. 23:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Holnap küldök én is egy receptet, nem olyan egyszerű, de hátha megtetszik és megcsinálod.

Ennek is kell 48-72 óra az elkészítés után.

21/F

2010. dec. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezeknek egy részét már most hétvégén megsütöttem.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Jövő hétre csak a krémesebb sütik maradnak.

2010. dec. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]

ez a bejgli receptje, szerintem nem annyira vészes, próbáld ki. és akkor küldöm a mézeskalácsot is:

1k liszt, 3 kiskanál szódabikarbóna, 1 evőkanál mézes sütemény fűszerkeverék, 30 dkg porcukor, 30 dkg rama margarin, 2,5 dl méz, 3 tojás, nyújtáshoz még liszt.


lisztet, szódabikarbónát, mézes süti fűszerkeveréket és a porcukrot összekevered, belemorzsolod a margarint, majd beleteszed a mézet, és a tojásokat. jól összedolgozod, közepesen kemény tésztát kell kapnod.


meglisztezett gyúrólapon 3 mili vékonyra nyújtod, és olyan 5-6 cm nagyságú formákat szúrsz ki belőle.

közepes lángon 8-10 percig kell süti



sok sikert

2010. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!