Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » December 24-re milyen sütemény...

December 24-re milyen süteményt vigyek az ünnepi vacsorára?

Figyelt kérdés
Közösen ünnepelünk Szenteste a lányom párjának szüleivel.Megbeszélték a gyermekekkel, hogy én a süteményeket vigyem, míg ők főznek majd. :)
2010. dec. 21. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi ezeket szoktuk általában sütni:flódni, vaniliás hókifli, zserbó, sajtos pogácsa vagy rúd, medvetalp.
2010. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bejgli? :)
2010. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sósat mindenképpen, ha hozzánk jönnél lehetne rajta köménymag bőven. :) Javaslom még a kókuszgolyót, kókuszkockát, mézeskrémest, métereskalácsot, muffint vagy skót krémest.
2010. dec. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia! ha nagyon ki akarsz tenni magadért, ajánlom a Nagyi

ünnepi süteménye nevű csodát. nem bonyolult, de valami igazán különleges.

az én tippem, a tetejére ne csokimáz kerüljön, hanem olvasztott folyós csokimáz össze-vissza cirmozva,a fehér habon így még különlegesebb.

forrás:mindmegette/nagyi ünnepi süteménye.

üdv.

2010. dec. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, és valamennyi választ köszönöm.

Remélem, hogy az általam elkészített sütik a leendő nászoméknak is ízleni fognak. Viszek bejglit és sósat is, persze kipróbálom a többi ajánlottat is.

Mindenkinek áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánok! :)

2010. dec. 22. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!