Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány kcal van egy vékonyabb...

Hány kcal van egy vékonyabb (kb. 0,5 cm) cukormentes bejgliben? Keresgéltem google-ben, de nem akarom elhinni h 180 körűl van.

Figyelt kérdés
És ha már itt tartunk: egy fél rántott pontyban?
2010. dec. 24. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A bejgli zsiradékból, lisztböl és cukorból áll normál esetben. Ebböl a zsiradék és a liszt is igen sok kalóriát tartalmaz (zsiradékok kb. 900/ 100g; a liszt 370 kcal/100g), tehát ebböl következöen a cukortól függeltenül sem diétás, söt még az a legkevésbé sok benne.


A másik kérdésedre meg nem lehet válaszolni, mert mi az, hogy "fél" rántott ponty? Fél hal, fél szele, fél kiló? az sem mindegy, hogy hogyan lett kisütve, mennnyi zsiradékot szivott be magába - de a rántott dolgok szintén igencsak kalóriadúsak.

2010. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

fél szelet rántott ponty-ra gondoltam, de azt már megtaláltam,h egy egész szelet 500 körül van...

azt tudom, hogy a hozzávalók kalóriadúsak a bejglihez, csak hát vannak kalóriadús ételek, amikből egy kisebb mennyiség még tűrhető kalóriaértékű...

de már azt is tudom, hogy egy szelet 250 körül van... csak nem gondoltam volna... kb. 100-150-re tippeltem volna...

2010. dec. 26. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!