Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A pizzériák miért sajnálják a...

A pizzériák miért sajnálják a pizzaszószt?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy bárhonnan rendelek ( és itt benne van a "drágább" pizzéria is" pizzát, egyszerüen tiszta száraz. Semmi pizzaszósz nincs rajta.


Mellé meg nem szeretek kérni, mert az nincs össze sülve a feltételekkel és nem az igazi. Ha itthon sütök pizzát az meg nem olyan, mint ami kimondott pizzériában készül. Biztosan titkos a receptjük...


És nem vagyok egy nagy pizzaZABÁLÓ, de néha megkivánom 3-4 havonta 1-2x és felháborodok, hogyha szállítással együtt kifizetek több mint 1600-1800ftot, akkor csak olyan ételt kapjak ami nem szenved se szósz, se feltét hiányban.


Ebből jött a kérdés, hogy a pizzaszósz tulajdonképpen a legolcsóbb feltét rajta, akkor miért NEM KÉPESEK RAKNI RÁ?


2011. jan. 8. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
me drága bameg!
2011. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolom mert előre összekotyvasztanak egy adott mennyiséget, amit kis részekre szedve lefagyasztanak. de lehet, hogy nem. érdekes, hogy a pizza árát jól elkérik úgy, hogy valami mindig hiányzik rajta vagy nem elég. nem vagyok nagy pizzaszószos, én a sajt mennyiségén (kevésségén) vagyok felháborodva - ezért is inkább készítem házliag:)
2011. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csináld otthon, olcsóbb. Mellesleg az se mindegy honnan rendelsz, én pl. a Theo papától soha nem kaptam még olyna pizzát, ami száraz lett volna vagy akármi. Te rendelsz rossz helyről.
2011. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az első írónak: és? az árát felszámolják a vevőnek, ő fizeti, akkor ugyan mindegy a készítő étteremnek, hogy drága vagy sem...
2011. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Mert elázik a tészta és nem sül át rendesen.
2011. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy doboz paradicsom levet.
2011. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint, nem egy pizzériából eszünk.:)
2011. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahonnan én rendelem, ott tökéletes számomra a pizza. Én utálom, ha csicsog rajta a szósz, tehát örülök, h így adják. És kb. 15 perc alatt itt van, és 1100 ft:) Na ezért örülök, h nem pesti vagyok.
2011. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!