Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 3 éves lesz a kis fiam valami...

3 éves lesz a kis fiam valami finom tortát szeretnék neki sütni recepteket keresek fotóval?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Milyen tortát szeret? Ha a csokit, akkor ne süss neki ilyen-olyan habosat. Ha egyiket sem szereti, akkor meg örülj neki, és ne szoktasd rá. Persze szülinapi torta kell, de inkább egyszerű és kicsi legyen, kevés cukorral, valami kedves marcipán figurával.
2011. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát fotóm sajna nincs :Vonat. Süss egy piskóta tekercset, én tejszínes málnás krémmel csináltam, 3 részre vágtam ezek lettek a mozdonyok. Én piskóta tallért ragasztottam keréknek,fél csoki kockákkal mindkét felét ablakoknak. Középre a tetejére smartis drazsét raktam egysorba és a szeme is abból volt, a száját meg olyan frutti szerűből nyújtottam. Eltudom képzelni csoki krémmel és fehér csoki ablakokkal. Egyébként a RÁMA VAGY SÜTIGYÁR OLDALON VAN ILYESMI ÉS A KÖNYVBŐL KOPPINTOTTAM. :-)
2011. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!