Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem konzerv kínai eper...

Vettem konzerv kínai eper befőttet. Mire használható fel? FAgyi recept krém recept érdekelne, esetleg valami mártást hogyan készíthetnék a levéből?

Figyelt kérdés
Ma kibontottam mert kíváncsi voltam, tele van tartósítóval, de a az eper szemek egyben vannak és végül i sepernek nevezhető. Sok a leve, és nincs szívem kiönteni.
2011. jan. 29. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Tartósító ide, vagy oda, én bizony meg szoktam inni a levét, a gyümölcsöt vagy megeszem, vagy gyümölcstortára rakok belőle,vagy turmixot készítek belőle, vagy epres tejberizst. www.no-salty.hu-n, vagy a www.mindmegette.hu-n nézted már a fagyi receptet?
2011. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mártást keményítőből csinálhatsz vele, vagy mondjuk eperpudingból. Figyelj az arányokra majd! Neked egyébként ízlik? Mert én nagyot csalódtam, azt hittem sokkal finomabb a konzerveper.
2011. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálj epres Panna Cotta-t! Amúgy, szerintem is sz@r ize van, inkább fagyasztottat veszek.
2011. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!