Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Surgos! Gulyasleveshez beef...

Surgos! Gulyasleveshez beef kell (agolul)? Beef-fillet steak felhasznalhato?

Figyelt kérdés

Marmint olvastam h beef kell. de a fillet steak(belszin) hasznalhato??? Kelke segitsetek, mert az angol kajanevekkel nem igazan vagyok tisztaban!!!

Surgoooooos!!!!


2011. febr. 3. 14:19
 1/10 A kérdező kommentje:
kerlek*
2011. febr. 3. 14:19
 2/10 anonim ***** válasza:
A beef a marhahús, elvileg azzal a legjobb, de szerintem akármilyen más hússal csinálod, finom lesz.
2011. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szóval jó az. :D
2011. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszonom!!! :)
2011. febr. 3. 15:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Bélszín nem jó. Marhalábszárból a legjobb, se a marha más részeit is felhasználhatod.
2011. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
halálos vétek bélszínből gulyás:)) valóban a lábszár a legjobb, de marhanyakat, hátszínt, combot is használhatsz gulyáshoz.
2011. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az utolso ket valaszolo elkesett! :) mar megcsinaltam belszinbol es el is fogyott. ;) ez van.
2011. febr. 3. 21:31
 8/10 doboszoli ***** válasza:
Vasárnap menj el a templomba, és gyónjad meg, mert vétkeztél! DD) Egészségetekre!
2011. febr. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi mindenféle húsból csináltunk már, még csirkéből is. Finom lett, elfogyott. :D De a legjobb mondjuk marhalábszárral szerintem is. :)
2011. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D:D koszi a valaszokat! legkozelebb marhalabszarbol fogom csinalni. csak most tulajdonkeppen ez az egy fajta hus volt itthon. :D
2011. febr. 5. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!