Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bepácolt sertéscomb hús...

Mrtomi kérdése:

Bepácolt sertéscomb hús meddig maradhat hűtőben, későbbi sütés céljából? 2 nap múlva is lehet sütni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 nap biztosan belefér. Addig nyugodtan maradhat a hűtőben bepácolva.
2011. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még 5 nap is lehet.
2011. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. febr. 10. 15:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak takard le fóliával.
2011. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jópár napot. Megjegyezném, anyukám szerint minél tovább volt besózva a hús, annál finomabb.

Hallal próbáltam a múltkor (nem direkt, egyszerűen nem volt időm rá), három napig állt a sóban, és tényleg isteni lett :D

2011. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem 2-3 nap, de mindenképpen légmentesen lezárt

dobozban.

nekem az 5 nap kicsit soknak tűnik, de , lehet, hogy valaki próbálta már és bejött.

én jó magam 2 napnál tovább nem pácoltam eddig:))

2011. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, általában egy hétig is kibírja. persze naponta többször át kell forgatni a páclében a husikat.
2011. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag a pácolás, egy kontroll alatt tartott rothasztás.

nem kell kiforgatni a szavaimat, ha jól bevan pácolva, és elég hűvös helyen van mint a hűtőben, semmi bajod nem lesz tőle. az 1 hét már cinkes az öt-hat nap még lazán belefér.


Szakácsbácsi

2011. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha légmentesen le van zárva (fagyasztózacskóban, a levegöt kinyomva és becsomózva) egy hétig minden gond nélkül eláll, söt van olyan recept, ahol 3 hétig (NEM TÉVEDÉS) kell pácolni és csak utána sütni. Már kipróbáltam, rettentö finom!
2011. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!