Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Angolul értők: miért "jön a...

Angolul értők: miért "jön a felszínre" a vaj, és marad alatta egy szürkés, zavaros lötty?

Figyelt kérdés

"1 cup (2 sticks) unsalted butter, softened

6 to 8 cups confectioners’ sugar

1/2 cup milk

2 teaspoons vanilla extract

Place the butter in a large mixing bowl. Add 4 cups of the sugar and then the milk and vanilla. On the medium speed of an electric mixer, beat until smooth and creamy, about 3-5 minutes. Gradually add the remaining sugar, 1 cup at a time, beating well after each addition (about 2 minutes), until the icing is thick enough to be of good spreading consistency. "

A 4cups cukornál én megálltam, elég édesnek gondoltam.


2011. febr. 18. 21:38
 1/6 anonim válasza:
A tejet lassan adagold hozzá, és a tej meg a vaj kb. azonos hőmérsékleten legyenek.
2011. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szürkés lötty a tej vaníliával....az elsőnek igaza van amúgy
2011. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok...köszi.
2011. febr. 18. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Porcukrot hasznalsz, ugye? Szerintem probald meg kevesebb tejjel, mert azert az a +2-4 cup cukor eleg sok tejet felvesz, es ha kevesebbel csinalod, akkor folyos lesz.
2011. febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 yttenom válasza:
Hát, pedig azt írja, hogy az első 4 cups porcukor után (géppel) keverés közben add hozzá a többi cukrot csészénként, amíg a máz elég sűrű nem lesz. Valszeg azért marad a folyadék az alján, mert majdnem megfelezted a cukormennyiséget, tehát akkor a többit is meg kellett volna... (?)
2011. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 yttenom válasza:
Vagy azért, mert a mi vajunk elég vizes, nem úgy, mint a "rendes" vaj, amit külföldön ettem. Akkor viszont kevesebb tej kell a mázba... nemtom.
2011. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!