Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az emberi anyatejből is...

Az emberi anyatejből is lehetne sajtot készíteni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy betegnek hangzik a kérdés, de órán ezen gondolkodtunk a padtársammal. Nem csak sajtot, hanem egyéb tejtermékeket?
2011. febr. 24. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már én is akartam kérdezni! :D


Szerintem lehet...

2011. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetne ha van annyi mennyiség..Voltaképpen a tehéntej is egyfajta anyatej a bociknak..
2011. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet persze, csak a tehén kicsivel több tejet ad, mint egy nő.


De ha van elég mennyiség, akkor persze :)


Van valahol Amerikában egy étterem, ahol anyatejből főznek, vagyis egész pontosan használnak anyatejet is. Állítólag finom sütiket lehet belőle csinálni.


Amúgy meg, miért hangzik betegnek? Most az miért nem beteg, hogy egy nagy szőrös állat tejét isszuk felnőttkorban? Amíg csecsemő az ember, addig nem beteg, sőt, az a normális, de ha felnősz, onnantól csak a tehén anyateje a normális? :)

2011. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt van aki ezzel foglalkozik. más íze van állítólag, de nem rosszabb, mint bármilyen más sajt.
2011. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csinálnak is,én meg nem kóstolnám. :D :$

L.

2011. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenki kapott egy zöld kezet.(:
2011. febr. 25. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!