Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A kenyérlángos, mint vacsora?

A kenyérlángos, mint vacsora?

Figyelt kérdés

Bocs, tudom, hogy ez a századik ilyen faja kérdés, de nem volt jobb ötletem. Szóval, reggel összeírtam, hogy mi van írtam itthon, és a következőket találtam: 1 tojás, három féle liszt, rengeteg füstölt kolbász, egy kevés élesztő, krumpli, kevés tej, mustár, fokhagyma, vaj, prézli, rizs, tepertőkrém illetve morzsa, csavart tészta, szezámmag, és búzadara.

Nekem hosszas gondolkodás után a sütőben készült burgonyás kenyérlángos jutott eszembe. DE! Olyan munkásembernek készül, aki 12 órás munka után farkas éhesen haza esik, alkalmas ez az ő számára vacsorának? Ti mit állítanátok össze ezekből a hozzávalókból? Csak ennyi alapanyagból gazdálkodhatok, mert szűkös a keret, 90 Ft van itthon. Leves van itthon, úgyhogy leves receptet nem kérek.


2011. febr. 25. 12:40
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Esetleg majd vasárnap.
2011. febr. 25. 13:25
 12/30 anonim ***** válasza:

13:20-as vagyok.

mi mondjuk tojás nélkül esszük...:)

főtt tojást egyikünk sem szereti.

2011. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Értem, de valami kis plussz akkor is kell hozzá, a tojás helyett. Esetleg gomba? :)
2011. febr. 25. 13:32
 14/30 A kérdező kommentje:
Nem most, úgy általában, ha legközelebb sem lenne hozzá tojásom. Egyébként én sem rajongok a főtt tojásért.
2011. febr. 25. 13:33
 15/30 anonim ***** válasza:

13:27-es.

nem szoktam mást rakni bele. jóóóóó sok kolbászt, jóóóóóó sok tejfölt meg a tetejére jóóóóó sok reszeltsajtot.

mi így szeretjük.

amúgy a gomba nagyon jó ötlet!

csináltam még olyan rakottkrumplit is régebben h sonkacsíkokkal és olaszos paradicsomszósszal, meg gombával.

de lehet lecsósan is paprikával, paradicsommal, sok hagymával, kolbásszal vagy baconnel.

úristen de megéheztem! :D

2011. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nálam egy rakott krumpli recept van, ami mindent űberel: krumpli,felkarikázott májas hurka, úgy sütés nélkül, ahogy van, besamell, krumpli, hurka, besamell, és jó sok sajt!!!
2011. febr. 25. 13:44
 17/30 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy valaki már válaszolt a tegyek-e tojást bele című kérdésemre. Ezen kérdésemet töröltnek tekintem.
2011. febr. 25. 13:48
 18/30 anonim ***** válasza:
hűűűűűűűűű...ez is istenien hangzik! imádom a májashurkát! :)
2011. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Tényleg Isteni finom. Saját találmány. Csak nagy szív fájdalmam, hogy a hentesnél elég vacak hurkát lehet kapni. Nagyon nagy májas hurka fan vagyok, azt szoktam mondani, aranyba kellene foglalni a nevét annak, aki feltalálta.

Ez most nagyon hülyén hangzott. Igaz?

2011. febr. 25. 14:01
 20/30 anonim ***** válasza:
:DDD nem, én a sütni való kolbásszal is így vagyok! :D
2011. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!