Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Irnátok nekem olcsó kajcsikat...

Irnátok nekem olcsó kajcsikat vacsorára? Főtt vagy száraz mindegy csak már lassan kifogyok az ötletekből.

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én itt találtam nagyon sok és olcsón, könnyen elkészíthető ételt. hideget - meleget :)

nosalty . hu

2011. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Héjában sült krumpli vajjal, hagymával.
2011. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tölteléket , tudod zsemle ,pirított hagyma, tojás, zöldség zöldje, fűszerek. süsd ki úgy mint a húspogácsát . Tejföllel nagyon finom!
2011. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bundás kenyér, melegszendvics - így lehet szikkadt kenyérből csodát tenni :) Bundáskenyérhez elég két tojás meg egy kis zsiradék a sütéshez, melegszendvics finom egy konzervmájkrémből is vagy akár maradék felvágottból.


Krumplileves, rántott leves, tojásleves, paradicsomleves sűrítményből, erőleves maggikockából tésztával, lebbencsleves


Főzelékek (krumpliból, mirelit zöldségekből), fél kiló darált húsból fasírt több napig is elég feltétnek, és ha egybesültként készíted, a kisült zsírja reggelire, vacsorára is nagyon finom. Vagy pl. tojáspörkölt


Tészták: krumplistészta, grízestészta, tojásos nokedli, diós/mákos metélt


gombapörkölt rizzsel, lucskos káposzta, lecsós rizs üveges lecsóból (auchanban most 180 ft), resztelt máj (fél kg fagyasztott csirkemáj kb.180-200 Ft) krumplival, rántott karfiol (1 fej karfiol most 300,-Ft/db multiknál) rizzsel...


muffin, vizes piskóta, tejberizs, palacsinta, lángos...

2011. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Száraz kenyérből guba kakaos, lekváros vagy lehet sós sajtal maradék felvágottal.

Zöldséges rizs bármilyen fagyasztott zöldséget lepiritasz 1 bögre rizsel, rá 2 bögre víz 1 leves kocka 20 perc alatt kész, a végén kis margarint is adj hozzá.

Darálthús konzerből meleg szendvics 1 hagyma, mustár, margain, fűszerek leturmixolod nagy adag krém lesz 2 kajára is elég.

2011. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sertésmájat szeld csíkokra, forgasd meg lisztben, és bő forró zsírban süsd meg, rakd a tányér egyik felére. Utána a kész szalma-krumplit a tányér másik felére. A meglevő lisztbe 1-2 szálára vágott vöröshagymát forgass bele, és süsd meg piros-ropogósra. Terítsd a májra és a krumplira, törtpaprikával szórd meg. Jó étvágyat!
2011. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A következő ragut ajánlom:pangasius filét csíkozd fel és kezd el pirítani egy kevés olajon serpenyőben!Szeletelj fel néhány darab gombát és egy paradicsomot cikkekre,ezt hozzá is "dobhatod" a halhoz!Sózd!Mikor elfogy a leve,szórd meg egy kis liszttel és óvatosan keverd el,majd öntsd fel egy kis tejjel(annyival hogy tejszín sűrűségű mártást kapj)!Fűszerezd curryvel,egy kis fokhagymával,és borssal(a fehéret ajánlom),ha szereted a csípőset egy kis tört cseresznyepaprikával,chilivel!Forrald be,és kész is van!

Főzz tésztát(például makarónit),vagy rizst és keverd össze a raguval!Hintsd meg aprított petrezselyemzölddel!

Nagyon egyszerű,és a végtelenségig variálható étek!Én egy gyorsabb változatát ajánlottam!:)

Minden jót!

2011. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mmmm mindjárt éhen halok,nagyon gusztákat irtatok:)

Ki is próbálom őket.

Nagyon köszi a válaszokat:)

2011. márc. 3. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!