Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vegeta kontra CBA ételízesítő....

Vegeta kontra CBA ételízesítő. Véleményed?

Figyelt kérdés

A Vegeta durván 4x annyiba kerül mint a CBA-s. Most van itthon mindkettőből, de nem érzek ekkora különbséget.

Tapasztalatok?


2011. márc. 11. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem használok, már 6 éve. DE amikor még használtam, akkor sem észleltem különbséget az olcsóbb és a drágább között.
2011. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sem használom egyiket sem. Sokkal olcsóbb különféle fűszereket venni,és azokkal ízesíteni az ételeket. Egy-egy tasak hónapokig elég,pedig én sokat használok. A Vegetában stb. sok a só is,és minden étel egyforma ízű velük.
2011. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én csak a cukor miatt nem használom..meg lehet nézni, hogy 3/4 cukor. Ja és igen, tényleg, rengeteg fűszer van.

-első-

2011. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze én is fűszerezem az ételeket, de néha (leves, pörkölt) nem tudom megállni hogy ne szórjak bele egy kis ételízesítőt. Pedig tudom hogy nem kéne, mert ízfokozó (nátrium glutamát) van mindegyikben amiről a neten nem sok jót írnak (idegméreg) de mivel pasi vagyok az eszem helyett a gyomrom után megyek...
2011. márc. 11. 09:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Ok. Ügyes pasi lehetsz, ha főzől .:D
2011. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi...

Tudok olyan pasis kaját, amitől a pasitok fejreáll ha megfőzitek neki. Kit érdekel? :)

2011. márc. 11. 09:13
 7/13 A kérdező kommentje:
Jaa és vegeta sem kell bele...
2011. márc. 11. 09:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Na én benne vagyok, hogy fejre álljon!!! :)))
2011. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia!

Én alapból nem veszem meg a drága termékeket,nem azért mert nincs miböl hanem azért mert sokszor egy helyen gyártják mindkettöt!!!A fejre állos recept engem is érdekel!!!

Az én párom is nagyon sokszor süt-főz szeret a konyhában ténykedni.....és még rendet is tud csinálni ha végzett!

További csodaszép napot kívánok neked. Szóval a recept jöhet!!!!:)

2011. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nos hát itt a recept, egyszerű és finom!

Serpenyőben két maroknyi savanyú káposztát, és összevágott füstölt kolbászt, vagy bacont kis olajon kb 8-10 percig kell összepárolni (sütögetni), aztán tányérban felvert megsózott tojással 5-6db-al nyakon önteni, és összesütni.

Friss kenyérrel az igazi!

Naagyon finom! Kb 15 éve hallottam a receptet és azóta rendszeresen elkövetem, leginkább reggelire.

Jó étvágyat ha megcsináljátok!

2011. márc. 11. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!