Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen finom és olcsó, de...

Milyen finom és olcsó, de mégis kicsit különleges, (úgymond ünnepi) ételek vannak?

Figyelt kérdés
Vasárnapra kellene egy finom étel, ugyanis névnapot tartunk és, hogy ne megint burgonyapüré legyen meg rántotthús kéne egy jó kis recept:D Előre is köszi:D:D
2011. márc. 18. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csülök Pékné módra,Bakonyi sertésborda,Debreceni töltött karaj, csak pár ötlet,amit nem minden hétvégén készít az ember.a csülök mellett megsül a krumpli, a Bakonyihoz galuska való, a kolbászos karajhoz lehet petrezselymes krumpli, párolt lilakáposzta.
2011. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Nálunk nagyon bejön!!! Ha pedig megmarad, az sem gond, hidegen is nagyon finom. Ezen az oldalon akár olcsóbb süti vagy tortareceptet is találsz.

2011. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem ezt a receptet, szerintem isteni - bársonyos csirke gombával, a receptjét is feltettem:

[link]

2011. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Főtt tojással töltött, egybesütött fasírozott, vagy ugyanez füstölt kolbásszal töltve. Petrezselymes krumplival, salátával.


Bográcsos birkapörkölt

Csirkemájjal töltött rántott szelet

2011. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat:D:D
2011. márc. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!