Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütök piskótát, kevertem a...

Sütök piskótát, kevertem a tésztájába túrót. (Mégsosem próbáltam) Ha finom lesz mivel lehetne megkenni, hogy ne legyen "száraz"?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Én még nem sütöttem úgy piskótát, hogy a tésztába túró lett volna.

talán egy citromos, citromhéjjas túrókrém illene hozzá.

azért írd, meg légy szíves , milyen lett a piskóta.

lehet, hogy új recept született:)

2011. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Megkóstoltam finom lett,és nem is száraz.

A citromos krém jól hangzik.....

Lehet csak így hagyom magában,vagy leöntöm egy citromos cukor mázzal.

2011. márc. 29. 11:39
 3/10 anonim ***** válasza:

akkor légy szíves írd le az összetevők aránayait.komolyan érdekel:)

üdv.

2011. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

5 tojásból csináltam a piskótát,10 kanál cukor,10 kanál liszt,1 cs.sütöpor,1 vaníliás cukor,1,5 kanál olaj.mikor kész volt a massza,beletettem kb.150gramm túrót.Nem tudom pontosan mennyi volt,mert egy müanyag dobozban volt eltéve.......

Lassan 150 fokon sütöttem légkeveréses sütöben kb.15 percig.Mint a rendes piskótát fogpiszkálópróbáig.....

2011. márc. 29. 11:54
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Gondolom a következö jobban sikerül... :-)

2011. márc. 29. 12:02
 6/10 anonim ***** válasza:

köszi a receptet, és ne légy kishitű, nagyon jól néz ki,talán egy kicsit vékonyka:)

én is ki fogm próbálni, mert van egy kis fölösleges túróm,amire már senki nem vevő itthon, pedig még teljesen jó.

mégegyszer köszi.

üdv.

2011. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ja még annyit, hogy én a tojásfehérjét felverném jó kemény habbá, és úgy keverném a túrós masszába. így lehet, hogy magasabb is lenne.

majd jön a próba:))

üdv.

2011. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet....

Èn elözször a fehérjét keverem cukorral,majd bele a sárgákat,a lisztet,sütöport,majd kevertem hozzá kanállal a túrót.

2011. márc. 29. 13:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha kánikula lenne, akkor csak meghinteném egy kis porcukorral, vagy csepegtetnék rá egy kis lekvárt, és a tányérra ( a szelet mellé) tennék vagy vanilia, vagy cirtom, vagy túró fagyit.

:)

2011. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg vissza a peremes sütőformába, teteéje lehetletvékony lekvárréteg, és rá, vmi gyümölcsös zselé/ gyüm.kocsonya.
2011. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!