Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fele annyi élesztő van itthon...

Fele annyi élesztő van itthon mint amennyi kéne, pótolhatom sütőporral egy tésztán belül, vagy csináljak kétféle tésztát pizzának?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Az élesztővel kelttésztát csinálsz, a sütőporral piskóta tésztát. Vegyél élesztőt, annyi van a boltban, hogy még adnak is el belőle.
2011. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fele annyi élesztővel is meg fog kelni a pizzatésztád, ne aggódj. Én is jártam már így, tökéletes lett!
2011. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "értelmes" választ!:) Ami nem válasz a kérdésemre sem,köszönöm.
2011. ápr. 1. 15:29
 4/11 A kérdező kommentje:
A másodiknak pedig tényleg köszi!
2011. ápr. 1. 15:30
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet sütőporral pótolni, de nem vagyok benne biztos, azért inkább csinálj kétfélét, mint hogy az egész rossz legyen
2011. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi Én is erre jutottam végül,sőt 3 félét is fogok csinálni,de nem azért mert kétlem,hogy fele annyi élesztővel nem lenne jó,csak ahogy kutakodtam a neten találtam kevesebb élesztős verziókat is,és találtam sütőporos verziót is s mostmár mindre kíváncsi vagyok.:) Remélem rátalálok ezáltal egy még finomabb pizzatészta receptre,mint amit eddig használtam!:) Köszönöm!
2011. ápr. 1. 15:54
 7/11 anonim válasza:
Szódabikarbóna.
2011. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A szódabikarbóna a sütőport tudja helyettesíteni, az élesztőt nem tudod pótolni mással.

A kelt tésztához csak az élesztő jó (mert attól lesz kelt). Az viszont jó ötlet,hogy kerestél sütőporos receptet.


Üdv és jó étvágyat!

2011. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
18:05-ösnek köszi!
2011. ápr. 1. 19:59
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, én tudom. Nyilván főleg, ami romlandó, azt tudom, meddig áll el. A hűtőbe is úgy rakom.Ez alap.Erről ennyit. Vannak ilyenek is..te nyilván nem vagy ilyen.Ha meg nincs ezem, vagy azom és nem kapok, akkor mást főzök .ennyi.
2011. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!